Jump to content
Sign in to follow this  
haX -M-

Cerere semi-admin |ELITE|³ EӼPʀɛSֆ0

Recommended Posts

Prenume -Catalin
Nick -|ELITE|³ EӼPʀɛSֆ0
Varsta -15-16
Acces dorit ( detalii aici ) -semi-admin
Steam id -STEAM_0:1:445194144

Ore pe gametracker [ click ] -https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=eӼPʀɛSֆ0 40 ore....facute in nici o luna de cand sunt pe aceasta comunitate :*

Stii comenzile de sourcemod? Daca da spune una din acestea -Da !mute,!gag etc                                                                                           
Ai mai avut admin pe serveru asta -Nu pe acesta
Alte mentiuni -Sper sa fiu acceptat pt ca sunt activ...
Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.org - css v34) ? -Am de mult pus....

Ai adaugat la prieteni pe skype: (join_orange) ? -DA
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai 42-43 ore adunate pe 6 nick-uri, la conditii scrie 50 ore pentru membrii elite. Nu pari destul de matur pentru a avea acces pe public, si te bagi in seama unde nu este necesar.

Din partea mea, CONTRA, si bafta pe mai departe.

 

On 8/1/2016 at 10:27 AM, iGreen said:

Incepand cu data 01.08.2016 membrii clanului |ELITE| au dreptul la Semi-Admin gratuit acumuland 50 de ore si o cerere pe forum SI au dreptul la Admin gratuit acumuland 100 de ore si o cerere pe forum! Pentru inceput nu se cere vechime in clan pentru a beneficia de acest avantaj, dar pe viitor probabil sa se faca modificari. Indifirent de ce grupa esti, 0,1,2 sau 3, poti face cererea.

 


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(css v34) - Incepand cu data 01.08.2016 membrii clanului |ELITE| au dreptul la Semi-Admin gratuit acumuland 50 de ore si o cerere pe forum SI au dreptul la Admin gratuit acumuland 100 de ore si o cerere pe forum! Pentru inceput nu se cere vechime in clan pentru a beneficia de acest avantaj, dar pe viitor probabil sa se faca modificari. Indifirent de ce grupa esti, 0,1,2 sau 3, poti face cererea.


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Toata lumea merita o sansa, mai fa 4-5 ore ca sa ai 50 de ore. Contra pentru moment.

Totusi cati ani ai? 15 sau 16? :)))))))


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sti ca helperu este o responsabilitate nu? :)

Tu trebuie sa fi un model pentru playeri, sa respecti comunitatea si sa o ridici.

Ai vazut ce s-o intamplat cu Traficant? S-o dat prea mare cu gradul lui si uite unde o ajuns.

Cum am mai spus helperul poate pentru tine este o mare mandrie dar este si o mare responsabilitate.

Arata-ne ca meriti acest grad si iti vom respecta dorinta.


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate știu de exemplu pe 1.6 am avut pe mai multe sv helper și știu că e o responsabilitate și nu mă compara pe mn cu Traficant ăla e un plângăcios care se vede peste toți ....Dar eu aș vrea foarte mult să ajut această comunitate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...