Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

Retragere DEFINITIVA Traficant de Patrunjel

Recommended Posts

Salut,deci eu plec definitiv de pe ELITEROYAL,definitiv deoarece nu mai suport atata ura asupra mea,eu glumesc cu voi si vb cam prea mult la microfon (am si partea mea de vine) dar trebuie sa plec de data asta definitiv,il rog pe iGreen sa imi stearga contul si sa am ban permanent pe toate serverele,nu ma mai intorc stati linistiti,sunt 100% sigur ca multi va veti bucura @Denis si multi alti,dar mnoah ce sa faci,deci eu va urez bafta in viata,numa fericire si noroc,a da,si sa nu uitati de poza asta http://imgur.com/a/7IYDf "Aminteste-ti,ranile totdeauna schimba oamenii,asa ca nu ii rani daca nu vrei sa se schimbe" asta am pus-o doar ca sa va amintiti de mine dar stiu ca va tine 3 secunde dar mnah,voi m-ati ranit din primele clipe pe server dar hai sa lasam lingusala pentru ultimele mele cuvinte,deci cum am mai zis,noroc in viata,sanatate si multa fericire!Traficant OVER!


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, xzibiTz* said:

Hai bafta, dar daca te vad pe server ceva poate iei ceva gratis :D

Ce o sa iau?Ban?


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

baaa =)))))) cata atentie vrea copilul asta, du-te ma si lasa.ne ca m-am saturat de atatea retrageri.. Vorba lui akim e a 4-a, du-te tare.

Numai topicuri retragere patrunjel sunt pe forum, e saptamana si retragerea la asta...

Hai drum bun.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...