Jump to content
JhOn

[Retragere] Jhon designer

Recommended Posts

Nume Designer: Jhon

Motive:ca sa fie multumit domnu @ZAXXYAX

Alte precizări: ZAXXYAX pana acum nu iti ardea de design, ai avut o periada cand nici nu te uitai in design zone , acum o luna doua numa eu ma ocupam de cereri cand nu erau designeri dar asta e sunt degeaba , sa ramai tu singur sa fac cererile poate asa e msi bine... bafta 


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ii dau dreptate . am dat o cerere de avatar si ai venit sa imi spui ca trebe sa iti pun eu uploade cu ce vreau  "si citez stiu ca am mentionat ca vreau cu cs go pe fundal dar find pe telefon ma multumeam si cu un simplu avatar text dar ai venit sa imi spui ca trebe sa urc sa fac ca daca nu imi dai T C  am dat quote si nici nu te ai obosit sa raslunzi domnule @ZAXXYAX nu prea iti iei treaba in serios  cel putin asa vad. Pustiule  @JhOn daca iti place ceea ce faci nu renunta  fa ceea ce iti place ai respectul meu  


76561198114184554.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, ZAXXYAX said:

Alt motiv n-ai gasit? :))) hai sa-l acuzam pe zax,we faci ce vrei,nu ti-am zis eu sa renunti ;) 

Pai tu nu vezi , tot ce postez in zona de design sari cu gura pe mine , la cererea aia cand i-am cerut sa puna un stock ai sarit rpd cu gura pe mine dar tu nu ai vazut ca inaintea mea mai ceruse si alti designeri sa puna stock , doar pe mine ma vezi... In perioada asta nu am putut sa fiu activ deoarece imi modific camera mea si mai intru pe telefon cand am timp... Recunosc ca si eu nu am mai fost activ in ultimul timp dar tu zici ca stai si astepti sa postez eu la cereri ca sa imi sari in cap... La avataru ala cu masina cu drift cand am deschis poza in ps imi aparea neclara nu stiu daca e de la mine ... puteai sa zici frumos ca stockul e bun si ca nu trebuie sa il schimbe dar na hai sa ne luam de Jhon ... 


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 minutes ago, JhOn said:

Pai tu nu vezi , tot ce postez in zona de design sari cu gura pe mine , la cererea aia cand i-am cerut sa puna un stock ai sarit rpd cu gura pe mine dar tu nu ai vazut ca inaintea mea mai ceruse si alti designeri sa puna stock , doar pe mine ma vezi... In perioada asta nu am putut sa fiu activ deoarece imi modific camera mea si mai intru pe telefon cand am timp... Recunosc ca si eu nu am mai fost activ in ultimul timp dar tu zici ca stai si astepti sa postez eu la cereri ca sa imi sari in cap... La avataru ala cu masina cu drift cand am deschis poza in ps imi aparea neclara nu stiu daca e de la mine ... puteai sa zici frumos ca stockul e bun si ca nu trebuie sa il schimbe dar na hai sa ne luam de Jhon ... 

Man... E o chestie de copii asta.. scuze ca zic.. Suntetii o echipa de designerii.. nu trebuie sa va certatii.. dar daca tu ai ales calea aceasta.. bafta.. mie chiar imi placea tot ce faceai find Designer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...