Jump to content
Sign in to follow this  
Redz

Propunere Tag-uri

Recommended Posts

Nume pe server: Reds

Propunere: Propun sa fie inlaturata regula prin care daca cineva poarta un tag al unui clan care nu este gazduit pe sv sa primeasca psilence .

Beneficii: Am avea un nr de playeri mai mare , si aceia care intra o sa joace cu placere nu cu gandul " Ce naiba au astia cu mine abia am intrat pe sv si imi dau psilence " .

Alte mentiuni: Trebui sa gandim si din perspectiva a cuiva care intra prima data pe sv .


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:

Psilence e prea de tot. Unii admini fac asa: scoti tagu nu ai psilence , ai tag = psilence .

Iar altii : psilence pentru tag + cerere pe forum pentru unpsilence

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA deoarece daca nu e admin pe sv intrat cei de pe alte sv hai in clanu meu ca sunt gazduit pe GO**** sau dastea nu ganditi. Sunt intre dar mai bine parca este CONTRA


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, GiiXuu said:

CONTRA deoarece daca nu e admin pe sv intrat cei de pe alte sv hai in clanu meu ca sunt gazduit pe GO**** sau dastea nu ganditi. Sunt intre dar mai bine parca este CONTRA

daca vrea sa faca reclama oricum face, multi isi scot tagul si tot aia e


gabrr.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamă să facă când nu e nici un admin în nu ai cum sa ii opresti. Eu zic totuși ca majoritatea care poartă un tag l-au câștigat și de ce sa ii oprim ?


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 26.02.2017 at 11:45 AM, Redz said:

Nume pe server: Reds

Propunere: Propun sa fie inlaturata regula prin care daca cineva poarta un tag al unui clan care nu este gazduit pe sv sa primeasca psilence .

Beneficii: Am avea un nr de playeri mai mare , si aceia care intra o sa joace cu placere nu cu gandul " Ce naiba au astia cu mine abia am intrat pe sv si imi dau psilence " .

Alte mentiuni: Trebui sa gandim si din perspectiva a cuiva care intra prima data pe sv .

Ai dreptate , :pro:


jLGwWL5.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...