Jump to content
Denis26

Coreea de Nord ameninţă cu distrugerea Coreei de Sud şi a Statelor Unite

Recommended Posts

 


Coreea de Nord poate riposta , in cazul unei agresiuni, cu un "atac prevenit masiv" care ar reduce "la cenusa" Coreea de Sud si Statele Unite, ameninta presa de stat subordonata regimului stalinist de la Phenian, in contextul tensiunilor cu Administratia Donald Trump.

"In cazul in care vom lansa un atac preventiv masiv, vor fi rase de pe fata pamantului nu doar fortele imperialiste americane din Americca de Sud si din alte zone invecinate, ci si de pe teritoriul continental al Statelor Unite, care va fi redus la cenusa" a transmis joi cotidianul Rodong Sinmun.

"Statele Unite si aliatii acestora nu trebuie sa se joace cu noi", a adaugat publicatia regimului stalinist condus de Kim Jong-Un, conform postului Fox News.

In urma cu doua zile, Phenianul a difuzat o inregistrare video care simula un atac nuclear asupra unui oras din Statele Unite ale Americii.

Administratia Donald Trump a trimis un grup naval militar in largul Peninsulei Coreea si a avertizat ca va avea reactii militare la teste balistice si nucleare eceftuate de Coreea de Nord.

 


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deocamdată am scăpat de ruși,acum intervin Coreeni..Tare mă duce gândul că va începe WW3 cât mai curând..Doar că acum,altul va fi motivul..


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred ca ii va lasa UNO si restu sa faca WW3

 

si WW3 nu o sa fie cum ne imaginam noi cu explozi cu tras etc.

o sa fie un razboi bazat pe internet hacking crashing flooding

in ziua de azi daca te pricepi opresti curentu , prin hacking :)


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 hours ago, Dolixec said:

Deocamdată am scăpat de ruși,acum intervin Coreeni..Tare mă duce gândul că va începe WW3 cât mai curând..Doar că acum,altul va fi motivul..

există cele mai puternici arme ale omului ''' FURCA ,,,, ''' TOPORUL''' ,,, ''' SAPA'' , si """COASA'''''


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Trump ala e numai prost. Dupa ce face numai prostii cu Siria si cu totii si cu Mexic . Doamne fereste stai sa mai crestem si stati linistiti ca nu o sa fie razboi , o sa ne dea o bobma daia toxica si murim ca numai avem aer,, asfixiati,, ca soareci. Oricum cateodata regret ca m-am nascut in Romania. Vroiam tot in familia in care sunt dar in alta tara in Austria sau Germania ca stiu cum e acolo din cate imi povesteste tata si fratele care sunt peste 8 lunii plecatii pe an. Acolo nu ai voie sa arunci un muc de la tigara sau sa dai foc la resturi sau dastea. Exista statii de reciclare si când te duci:  pui , CARTON , PETURI SI STRICLa la locu lor in tomberoane speciale . In Romania dupa ce nu avem statii dalea de reciclare mai suntem si prostii.


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
26 minutes ago, GiiXuu said:

Trump ala e numai prost. Dupa ce face numai prostii cu Siria si cu totii si cu Mexic . Doamne fereste stai sa mai crestem si stati linistiti ca nu o sa fie razboi , o sa ne dea o bobma daia toxica si murim ca numai avem aer,, asfixiati,, ca soareci. Oricum cateodata regret ca m-am nascut in Romania. Vroiam tot in familia in care sunt dar in alta tara in Austria sau Germania ca stiu cum e acolo din cate imi povesteste tata si fratele care sunt peste 8 lunii plecatii pe an. Acolo nu ai voie sa arunci un muc de la tigara sau sa dai foc la resturi sau dastea. Exista statii de reciclare si când te duci:  pui , CARTON , PETURI SI STRICLa la locu lor in tomberoane speciale . In Romania dupa ce nu avem statii dalea de reciclare mai suntem si prostii.

Trump nu mai are viata lunga. El este impotriva organizatiilor oculte, si stii ce s-a intamplat cu un alt presedinte care a fost impotriva lor? A fost asasinat; vorbesc aici de Kennedy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu  Asasinarea nu cred ca se intampla doar prin metode ( otravire sau ceva) nu cred ca o sa fie impuscat sau ceva de genu sau taiat cu cutitu sau...


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Ingerutz said:

Trump nu mai are viata lunga. El este impotriva organizatiilor oculte, si stii ce s-a intamplat cu un alt presedinte care a fost impotriva lor? A fost asasinat; vorbesc aici de Kennedy

da nu numa din vina la asta la omorat pe kennedy :)

kennedy avrut sa nu fie valuta pe lumea asta

si cand a inceput sa faca primi pasi lau inpuscat

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
11 minutes ago, ChicoTheMachine said:

da nu numa din vina la asta la omorat pe kennedy :)

kennedy avrut sa nu fie valuta pe lumea asta

si cand a inceput sa faca primi pasi lau inpuscat

 

El s-a folosit de organizatii oculte sa ajunga la putere,si odata ajuns a vrut sa le distruga rezultand moartea lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...