Jump to content
Sign in to follow this  
Pamaj.

Schimb cont

Recommended Posts

37 minutes ago, Howly said:

Terminati naiba.

@Master. tu vezi ca esti Co-Administrator, nu incerca sa dai scam si d-astea, ca imediat te vezi fara grad, si daca nu ai incredere in el, de ce dracu te mananca in cur sa faci trade? Se vede cat de responsabil esti, daca ai fi om in toata regula, asa cum spui ca esti, ai trece peste.

@reserve. calmeaza-te, aici nush, ce a fost in trecut, a fost, dar acum las-o asa, daca a incercat sa-ti dea scam, ii faci raport lui Green, si o sa ia masuri :/

Omule,el a vrut sa dea teapa prima data,nu faceam trade cu el,voiam sa vad daca va fi om sa dea id si pw,a zis asa :  

Vrei sa faci schimb de cont? css + csgo pentru contu tau de csgo? Stiu ca n-ai incredere in mine, daca accepti iti dau eu primu cont si schimbi datele, dupa dai tu la mine

 

Dupa ce am schimbat datele,mi-a zis ADRENALINA ca vrea sa-mi dea scam,si i-am dat block.

Apoi dupa 5 minute,pac a luat contu' inapoi.

Deci tot eu sunt scammer,ca am luat masuri ? =]]]

 


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Master. said:

Omule,el a vrut sa dea teapa prima data,nu faceam trade cu el,voiam sa vad daca va fi om sa dea id si pw,a zis asa :  

Vrei sa faci schimb de cont? css + csgo pentru contu tau de csgo? Stiu ca n-ai incredere in mine, daca accepti iti dau eu primu cont si schimbi datele, dupa dai tu la mine

 

Dupa ce am schimbat datele,mi-a zis ADRENALINA ca vrea sa-mi dea scam,si i-am dat block.

Apoi dupa 5 minute,pac a luat contu' inapoi.

Deci tot eu sunt scammer,ca am luat masuri ? =]]]

 

"Stai tu fara cont cum am stat eu"

Cum suna asta?

Oricum, nu te inteleg, de ce esti asa frustrat? Sa mor eu de am mai vazut, ai avut probleme cu el, il lasi in pace, iti e greu sa ignori?


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Daca mai vad o postare care nu are de aface cu topicul il inchid.

Rezolvati problemele in privat topicul e pentru a vinde/schimba contu.

Daca vrea sa iti de-a scam da-l in plata lui si gata.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, TheGuardiaN said:

Daca mai vad o postare care nu are de aface cu topicul il inchid.

Rezolvati problemele in privat topicul e pentru a vinde/schimba contu.

Daca vrea sa iti de-a scam da-l in plata lui si gata.

Scuze,nu voi mai posta aici.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...