Jump to content
Sign in to follow this  
GiiXuu

PROPUNERE-COMUNITATE

Recommended Posts

Am o PROPUNERE care face parte din categoria FORUM. Am vazut ca dl .iGreen nuprea mai are timp sa intre pe FORUM . Eu spun sa ii se dea pe o anumita perioada de timp grad absolut lui Ingerutz . Adica sa accepte cererii ca tot e LEADER CLAN .  Va rog sa luati in serios treaba asta ca iGreen munceste prea mult si nu are timp. Poate sa ii e dea pe o anumita perioada de timp sau definitiv, deoarece stim cu totii ca el este foarte activ si totdeauna stie ce face. OM MATUR!


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , fara suparare dar exista membri mult mai maturi si care sunt de o perioada destul de mare aici si stiu cum merge treaba , ex : Het , Chico , xz , pamaj , howly , master , marian etc.

Te rog sa nu te superi Ingerutz :)


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ideea e bună, dar ar trebui 2 oameni, Jhon are dreptate. E și Ingerutz un băiat de nota 10, dar e nevoie de cineva care îi știe pe toți de aici și care să fie și cu capul pe umeri în același timp...și cu ceva timp liber, desigur. iGreen nu le poate face pe toate.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am dat pe Ingerutz deoarece partea Css v34 el o stie cel mai bine, am vrut sa zic pe tine Marian dar tu ai si lucru. Nu conteaza cine categoria Css v34 e mult mai activa decat cea de CS:GO  sau Css v89. Eu am zis Ingerutz deoarece el e seful clanului pe v34 . Categoria V34 e mai activa daia am spus asa cum am zis si mai sus. Vedem ce zice si iGreen. 


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Acum 2 sau 3 luni s-a mai discutat chestia asta. Nu cred că va accepta Green așa ceva. 

Pe v89 e Chico și pe go e Guardian dacă nu mă înșel. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa poti fii tu pe v34 ar fii cel mai bine cand nu are timp  el sa te implici tu... Eu zic :pro:


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Ingerutz said:

Acum 2 sau 3 luni s-a mai discutat chestia asta. Nu cred că va accepta Green așa ceva. 

Pe v89 e Chico și pe go e Guardian dacă nu mă înșel. 

Chico are in clan de doli, si green are de csgo, dar inge merita sa a decizia asta pe v34

Edited by reserve.

 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sa se aleaga 3 lideri pentru servere, v34 ingerutz, v89 chico pe csgo guardy

si unul pe forum sa se ocupe cu cererile in general de grad, asa ar fii mai ok, dar trebuiesc persoane de incredere


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, Howly☆ said:

Sa se aleaga 3 lideri pentru servere, v34 ingerutz, v89 chico pe csgo guardy

si unul pe forum sa se ocupe cu cererile in general de grad, asa ar fii mai ok, dar trebuiesc persoane de incredere

PE V89 chico n-are in elite


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Din punctul meu de vedere Howly are o idee buna. Sa fie 3 care sa se ocupe de servere deoarece iGreen nu poate sa fie on tot timpul.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

6 hours ago, JhOn said:

Contra , fara suparare dar exista membri mult mai maturi si care sunt de o perioada destul de mare aici si stiu cum merge treaba , ex : Het , Chico , xz , pamaj , howly , master , marian etc.

Te rog sa nu te superi Ingerutz :)

Ar fi bine sa se aleaga un membru din clan , chico , het si howly nu fac parte din el [v34] .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, ▓♠™βǻỰñŤy™♠▓ said:

Ar fi bine sa se aleaga un membru din clan , chico , het si howly nu fac parte din el [v34] .

El se referea la faptul de forum in general :)

Apoi am venit restul cu idei despre lideri v34/v89/CSGO separati


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...