Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Sepsi 1 -0 Viitorul.

Recommended Posts

INCREDIBIL! Hagi ia gol in minutul 92 de la Hadnagy. VIITORUL a avut gol anulat DEGEABA!

Tehnicianul recunoaște că jucătorilor săi le e foarte greu să se adapteze la programul extrem de încărcat avut de Viitorul până acum, cu meciuri din trei în trei zile.

"Ăsta e fotbalul. Nu am gestionat bine cele 90 de minute, am început foarte prost. Trebuie să mergem înainte, o să analizăm. Ratăm foarte mult, iar adversarul te pedepsește. Trebuie să vedem ce e de făcut, e un lucru nou ce ni se întâmplă, jucăm la nivel înalt și trebuie să vedem dacă putem face față. Deocamdată, ne e foarte greu. Trebuie să știi să joci, să ai luciditate, să știi să te comporți ca o campionă, ceea ce noi nu facem momentan. Vom vedea ce e de făcut. Avem ocazii să marcăm dar nu o facem, tratăm ocaziile superficial. Nu vreau să comentez arbitrajul, important e să facem o analiză, să strângem rândurile și să vedem ce e de făcut. La anul încercăm să rămânem în prima ligă, din păcate ăsta e adevărul", a declarat Hagi, la TV Dolce Sport

"Avem o serie proastă, nu știu ce să mai zic, nu știu ce se întâmplă. Trebuie să reglăm lucrurile și să vedem ce e de făcut. Colegii mei își doresc să marcheze, dar avem probleme. Avem șase goluri luate în ultimele trei meciuri. Am avut ocazii de gol, trebuia să marcăm, dar nu am făcut-o, sperăm să ne revenim" -Dragoș Nedelcu, mijlocaș Viitorul


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...