Jump to content
Sign in to follow this  
Kamerunezeu

Mai joaca careva SA-MP

Recommended Posts

RPG 3 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Florin256 said:

RPG 3 

Imi fac acus cont o sa incerc cu numele ObIto, dar daca e luat o sa imi pun Shandori ;)

EDIT: Cine vrea sa se intalneasca cu mine dupa ce-mi iau permisul o sa ma gasiti in LV acolo imi fac eu veacul meru :) Ori CNN ori la complexul de apartamente :) daca nu o sa va las nr de tel mai tarziu pe PM sa vb pe wapp :)


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 15.08.2017 at 2:32 PM, ObIto said:

Imi fac acus cont o sa incerc cu numele ObIto, dar daca e luat o sa imi pun Shandori ;)

EDIT: Cine vrea sa se intalneasca cu mine dupa ce-mi iau permisul o sa ma gasiti in LV acolo imi fac eu veacul meru :) Ori CNN ori la complexul de apartamente :) daca nu o sa va las nr de tel mai tarziu pe PM sa vb pe wapp :)

Man daca ai nevoie de intariri economice adreseazate , numai nu sume mare =]]] . 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Williams said:

Man daca ai nevoie de intariri economice adreseazate , numai nu sume mare =]]] . 

 

Nu sume mari? hmm.... imi trebuie 3kk de innceput poate imi iau un infernus o casa ceva :)) GLM nu am nevoi man ma descurc :D


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Williams said:

Daca  e imi dai skype si iti fac pile sa intre prin factiuni =]] ma stiu cu tot stafu si liderii . Credema .

Chiar daca intru intr-o factiune o sa ma dea afara repede pentru ca nu am timp mereu sa intru si acolo ai nevoie de activitate :)


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...