Jump to content
Traficant de Patrunjell

Portofoliu - Getterr

Recommended Posts

Si pentru nestiutori ce dracu e RIP asta?


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Howly said:

El a luat poza deja modificata si a pus numele, nu e rip, doar si-a pus numele, el a crezut ca o poate pune, nu e nici un rip :))

Redeschis.

 

Ma gandeam aucma cum o avansat el de la prima la asta + intrebariile pe care i le-am pus mi-au dat de gandit

Dar totusi tot pe munca altuia ai muncit 


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, SkyzzO said:

Ma gandeam aucma cum o avansat el de la prima la asta + intrebariile pe care i le-am pus mi-au dat de gandit

Dar totusi tot pe munca altuia ai muncit 

o facut cum faceai si tu, daca stii imaginile pe care le puneai tu la portofoliu ca erau dupa tutoriale, te luam si pe tn la rip si d-astea daca era sa fie, lasa-l sa faca, asa ai facut si tu


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Howly said:

o facut cum faceai si tu, daca stii imaginile pe care le puneai tu la portofoliu ca erau dupa tutoriale, te luam si pe tn la rip si d-astea daca era sa fie, lasa-l sa faca, asa ai facut si tu

una e tutorial urmat de la 0 alta e sa iei imaginea direct facuta si tu sa pui direct textul dar totusi vad ca unii nu inteleg punctul meu de vedere :P


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

una e tutorial urmat de la 0 alta e sa iei imaginea direct facuta si tu sa pui direct textul dar totusi vad ca unii nu inteleg punctul meu de vedere :P

tutorialu ala te invata la fel, asa o facut el, ce vr sa faci acum, lasa-l sa faca, vezi ce iese, imd sari cu rip


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...