Jump to content
Traficant de Patrunjell

Portofoliu - Getterr

Recommended Posts

Ai un drum lung de parcurs pana o sa reusesti frate, avtarul ala este din toate punctele de vedere nereusit! Textul principal este varza , la fel si cel secundar (la cel secundar puteai pune un 04b3 la 8 pixeli ) cel principal nu este ales deloc bine nu se potriveste + blurul este naspa.

Astept ceva mai bun de la tine, stiu ca poti mai mult de atat!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Williams said:

Zici ca l-a facut in paint =]]]]]]]]]]]]

Nu isi are rost reply-ul asta aici lasa toata lumea are de invatat pe seama criticiilor dar nici chiar asa in fine Trafi recomand sa urmaresti tutoriale daca chiar vrei sa iti incepi viata in domeniul Design-ului


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, SkyzzO said:

Nu isi are rost reply-ul asta aici lasa toata lumea are de invatat pe seama criticiilor dar nici chiar asa in fine Trafi recomand sa urmaresti tutoriale daca chiar vrei sa iti incepi viata in domeniul Design-ului

Pai nu am vrut sa supar pe nimeni , scz . 

Traficant cred ca ar fi logic sa urmaresti sfaturile lui skyzzo

 

 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Williams said:

Pai nu am vrut sa supar pe nimeni , scz . 

Traficant cred ca ar fi logic sa urmaresti sfaturile lui skyzzo

 

 

Of: Nu ma cred un zeu in domeniul asta dar pot sa dau niste sfaturi !


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrei, îți recomand să rogi pe cineva de pe comunitate *un designer priceput* să te sfătuiască. Trebuie să fim uniți, să ajutăm lumea. Nu să stăm să criticăm. Nici noi nu eram aşa ok după un an în care deschizi PS de câteva ori. Be Friendly, not a delicvent


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Dolixec said:

Andrei, îți recomand să rogi pe cineva de pe comunitate *un designer priceput* să te sfătuiască. Trebuie să fim uniți, să ajutăm lumea. Nu să stăm să criticăm. Nici noi nu eram aşa ok după un an în care deschizi PS de câteva ori. Be Friendly, not a delicvent

da n-am criticat we,cand am zis ca "va arat eu voua" m-am referit ca fac un avatar fain..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Getterr said:

da n-am criticat we,cand am zis ca "va arat eu voua" m-am referit ca fac un avatar fain..

Ziceam de dânşii. Şi ei te pot ajuta cu un sfat, dar e mai bine mereu să spui nu şi să ții pentru tine. Dacă suntem o comunitate, fie dacă persoana e cum e ea. Ajutați. Dacă ajutați, se va vedea curând cum vi se îndeplineşte ceva


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...