Jump to content
ty.urtos

[Cerere] Moderator - PooF

Recommended Posts

  • Nume - Vijoaica
  • Prenume - Robert
  • Varsta - 10
  • Experienta de moderator - Destul de multa
  • Motiv - Pentru ca vreau sa ajut comunitatea 
  • La ce categorie vrei sa fii moderator - OFF-TOPIC
  • De ce ai ales acea categorie - Pentru ca nu este moderata si se pot face multe lucruri pe ea.
  • Cum o sa te implici la acea categorie - O sa fac tot ce este nevoie in acea categorie, o sa incerc sa ma implic prin orice
  • Ce face un moderator pe forum - Un moderator pe forum inchide topicurile inactive si ei sunt prima persoana de contact care trebuie apelata cand vine vorba de sectiunea lui
  • Alte mentiuni - Nu


sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

De ce ai ramas fara moderator?


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra-nu ai varsta necesara,plus nu cred ca ai Admin pe un server al comunitati.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Îmi place că sunteți corecți. Câți din comunitate au sub 16 ani și au grade mari, ă? Mulți, va zic eu. Eu îi dau pro fiindcă deși are doar 10 ani chiar e un copil deștept și știe cât de cât ce e pe aici. Ce? Vă e frică că vă fură gradul odată cu trecerea timpului? E doar moderator și eu cred că se va descurca. Are și helper pe public, trebuie să conteze totuși. Bine că facem excepții cu cine nu trebuie și pe cei mai ok îi batem în cap cu regulamentul.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Pentru moderator eu zic ca e ok, a mai avut clan si stie cum e treaba, cum am zis si la cererea helper, pentru 10 e ani e mult mai dezvoltat, cat despre grad fa si tu o cerere upgrade


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Yassir said:

Varsta - 10

Contra 

Din cate stiu, veteranii nu prea au acces sa dea la cererile de grad.

 Varsta - 10, Contra, din pacate, avem un regulament, deja zic eu ca sunt prea multi copii in staff, designer e ok, acolo iti dezlantui creativitatea, dar moderatorul, hai sa nu il dam moca.

10 minutes ago, Marian said:

Îmi place că sunteți corecți. Câți din comunitate au sub 16 ani și au grade mari, ă? Mulți, va zic eu. Eu îi dau pro fiindcă deși are doar 10 ani chiar e un copil deștept și știe cât de cât ce e pe aici. Ce? Vă e frică că vă fură gradul odată cu trecerea timpului? E doar moderator și eu cred că se va descurca. Are și helper pe public, trebuie să conteze totuși. Bine că facem excepții cu cine nu trebuie și pe cei mai ok îi batem în cap cu regulamentul.

Adevar graiesti, dar totusi, avem un regulament, daca ne batem pl de el, ar fi degeaba.

SI nu cred ca e corect sa zici de altii, ca e posibil ca si tu sa ii fi sprijinit la timpul lor.

12 minutes ago, Marian said:

E doar moderator și eu cred că se va descurca.

Da, cati au zis asta?

Master, exemplu, ala o zis ca vrea doar moderator dupa ce si-o batut pl de noi cu serveru ala, acu ce are? Administrator.

Hai sa lasam va rog exceptii foarte mari, inteleg chestia ca e 1 an/2, daca e matur la 14/15 ani, e ok.

Dar 10 ani, poate parea matur, dar nu stii ce il duce capul


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
4 minutes ago, Howly said:

Hai sa lasam va rog exceptii foarte mari, inteleg chestia ca e 1 an/2, daca e matur la 14/15 ani, e ok.

Hai ca sunt foarte maturi si la 14/15 ani. *cough* Gixxu,Dropgod *cough*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...