Jump to content
Sign in to follow this  
Kamerunezeu

[VAND] Cont SAMP BOMBA

Recommended Posts

Guest

dupa ce ti-am dat cont de Filelist pt el tu Il mai vinzi o data . Bv tie Ai castigat Tot respectu  meu MA putifer. si tu nu imi zici mie sa tac cand vr sa scot adevaru la suprafata. Acuma regret amarnic ca ti-am dat cont de filelist dar vindeti  contu de samP Bomba .  HAi ca ai murit pt mn BFt si la revedere  Borac imputit si mai pe deasupra excroc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, PuFuLeTeLe said:

dupa ce ti-am dat cont de Filelist pt el tu Il mai vinzi o data . Bv tie Ai castigat Tot respectu  meu MA putifer. si tu nu imi zici mie sa tac cand vr sa scot adevaru la suprafata. Acuma regret amarnic ca ti-am dat cont de filelist dar vindeti  contu de samP Bomba .  HAi ca ai murit pt mn BFt si la revedere  Borac imputit si mai pe deasupra excroc.

Ce tot vorbesti ma ? nu stii ce vorbesti mi-ai dat cont filelist ca ai vrut tu deci te rog eu nu aduce argumente false + ca, contu asta e luat printr-o afacere pe facebook cu care nici nu ai legatura deci te rog eu nu mai aduce argumente false ! PWP 

Si ai grija cu limbaju asta te rog yo!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

46 minutes ago, PuFuLeTeLe said:

dupa ce ti-am dat cont de Filelist pt el tu Il mai vinzi o data . Bv tie Ai castigat Tot respectu  meu MA putifer. si tu nu imi zici mie sa tac cand vr sa scot adevaru la suprafata. Acuma regret amarnic ca ti-am dat cont de filelist dar vindeti  contu de samP Bomba .  HAi ca ai murit pt mn BFt si la revedere  Borac imputit si mai pe deasupra excroc.

Ai o dovada ca ti-a dat scam ?

 

@SkyzzO Cati bani vrei pe acel sv pentru cont ?


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

daca vr dovada uitate in chat sa vezi ca o mai postat acelasi cont sau in Status nou si vrea invitatie pe fileliste sau cont dar eu nu-mi mai bat capu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, PuFuLeTeLe said:

daca vr dovada uitate in chat sa vezi ca o mai postat acelasi cont sau in Status nou si vrea invitatie pe fileliste sau cont dar eu nu-mi mai bat capu

Va dau chatul de pe steam cand am vorbit sa vedeti si voi ce "teapa" i-am dat !

Baunty vorbim in privat!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...