Jump to content
Robert Virtual

Om de incredere SKRILLEX ( CSGO )

Recommended Posts

Cea mai mare saracie de om dupa ce ma stie de mai bine de un an , si niciodata nu i-am gresit l-am considerat ca un prieten adev , el imi fura mie contul , dar este asa de prost incat nu si-a dat seama ca eu am tot ce tine de acel cont (poze , cd key , etc ) bine ca am facut ticket :Ptvwcy8d.png

si block mi-a dat pe fb si whapp , ce ratat :))))))) wurxH6s.png

LaWJ0Hi.png

te pup frate , in halul asta ai ajuns sa te vinzi pentru un cont de cs :( 

daca sunteti plictisit si aveti chef sa faceti misto de unu , uitati-l : EDIT:SkyzzO


jLGwWL5.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Se pare ca nimeni nu poate sa ii i-a contul la Preceana :)))))) 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Florin256 said:

Se pare ca nimeni nu poate sa ii i-a contul la Preceana :)))))) 

e aiurea rau de tot , oricum asta nu merita sa fie in aceasta comunitate daca a ajuns sa fure , eu stiu si niste faze pe serv de go cand juca cu wall , dar eu l-am lasat in pace am zis poate se potoleste..


jLGwWL5.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ba fratilor , inteleg te superi pe el si toate astea , cred ca toti acm stiu sa nu sa se mai lege de el , dar puteai si tu sa nu faci asa zarva ... 

Ca a inceput un timp sa stam in liniste in comunitate la cate probleme erau cu master apoi unu , altul . Zic sa se dea t/c si astfel de teme sa fie discutate prin metode mai eficiente . Nu am spus asta ca sa tin apararea sau ceva gen ! 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba virtuale uite cum sta treaba !

Daca tu acorzi incredere asa repede intr-o persoana "necunoscuta" sa zic asa atunci nu e vina lui ca ti-a furat contul, e strict problema ta cu el si nush dc a trebuit sa implici forumul!

Am dat edit la topicul tau fiinda poate si deaorece omul posibil sa nu vrea sa impartaseasca numarul de tlf tuturor !


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

Ba virtuale uite cum sta treaba !

Daca tu acorzi incredere asa repede intr-o persoana "necunoscuta" sa zic asa atunci nu e vina lui ca ti-a furat contul, e strict problema ta cu el si nush dc a trebuit sa implici forumul!

Am dat edit la topicul tau fiinda poate si deaorece omul posibil sa nu vrea sa impartaseasca numarul de tlf tuturor !

il cunosteam de mai bine de un an nu cred ca am dat incredere asa repede :P


jLGwWL5.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...