Jump to content
Sign in to follow this  
Rafi 7k.

respins ban permanent

Recommended Posts

  • Nume pe server: Rafi
  • Propunere: 1. Sa se poata da ban 0, pentru ca de multe ori cand scriu !ban x 999999999999 aim, se pun prea multi de 9 si atunci cand ma uit la sourceban vad ca e expired si nu a luat ban. Asa cand scri !ban 0 e mai "sigur". 2. La fel sa se adauge !msay.
  • Beneficii: Nu stiu ce beneficii ar aduce :))
  • Alte mentiuni: -

 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro , + cu ce a zis inger.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Ingerutz said:

dar sa poata da permanent doar de la god sau premium in sus.

 

3 minutes ago, SeRgIu <3 said:

+ cu ce a zis inger.

N.am mai scris asta pentru ca, credeam ca se subintelegea :D


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

18 minutes ago, Rafi 文 said:
  • Nume pe server: Rafi
  • Propunere: 1. Sa se poata da ban 0, pentru ca de multe ori cand scriu !ban x 999999999999 aim, se pun prea multi de 9 si atunci cand ma uit la sourceban vad ca e expired si nu a luat ban. Asa cand scri !ban 0 e mai "sigur". 2. La fel sa se adauge !msay.
  • Beneficii: Nu stiu ce beneficii ar aduce :))
  • Alte mentiuni: -

Dar de ce sa pui ataia 9 daca poti scri doar 6 de noua si e de ajuns adica tot timpul ala nu mai expira...E bunisoara ideea 

 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am discutat cu green si e gen un bug pentru ban 0,iar pentru !msay nu are rost sa fie acces,se stie ca in trecut s-a avut acces si se spama msay-ul cu chematul la mix sau alte aiureli care te incurcau la joc,poti pune 999999 si e destul se da ban aproxmiativ 2-3 ani,deci e ok nu trebuie sa iti tii "blocat" degetul pe "9".

TC.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...