Jump to content
Warning

Portofoliu-WaRnInG!

Recommended Posts

1 hour ago, Gabe said:

@WaRnInG! Da-mi PSD la ambele lucarari "New work" - PRIVAT - 

Sau iti dau t\c

Ti se pare ca esti administrator? Doar eu am voie sa cer psd. si nu mi se pare ca are nevoie sa prezinte psd. la aceste  lucrari.


hHNnvNJ.png

nKKPOUu.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 27.02.2018 at 5:29 PM, Gabe said:

@WaRnInG! Da-mi PSD la ambele lucarari "New work" - PRIVAT - 

Sau iti dau t\c

Da ce e asa de greu sa iti dai seama ca a luat imaginile atasate mai jos, le-a schimbat numele si TADAM: Creatie.  Daca ai fi avut o minima experinta reala in PS ai fi stiut care e faza si nu ceri PSD pentru asa ceva.

Ca nu intelegeti voi notiunea de Copyright si faceti editari minime si le numiti creatiile voastre asta e alta problema. 

Please incetati sa va muscati unul pe altul ca e penibil ce faceti.

Topicul ramane opened. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Gabe said:

Toti avem acces sa ceretm PSD uitate in regulament

NU mi-ai dat PSD, nu ma intereseaza ce ai facut ti-am cerut PSD

T/C

Gabe,frate ce ai cu toate lumea? Tu ai devenit mare designer peste noapte? Lasa-l ma sa inceapa de jos si sa creasca incet incet. 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Gabe !  Administratorul zonei de design are dreptu sa ceara .psd de la oricare creatie. Daca .psd-ul nu este prezentat timp de 24h, portofoliu v-a fi inchis.

Uite aici regula care zice ca doar Administratorul are dreptul,nu spune prosti fara sa te documentezi. Nu vad de ce crezi ca esti asa superior fata lui cel putin mie asta imi dai de inteles prin comentariile tale si pentru numele lui dumnezeu daca chiar vrei sa fi mai presus decat el,macar scrie si tu calumea ca de cand ai venit aici nu te-am vazut odata sa scri o fraza cap coada gramatical corect. 

Nu pot sa zic nici despre tine ca ai fi un Designer cu mult peste el asa ca nu inteleg de ce il tratezi asa.

Nu inchizi acest topic decat daca individul va renunta in a posta creatii. Psd are voie doar Administratorul sa ceara .

 


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...