Jump to content
Sign in to follow this  
Luke

acceptat Cerere Gazduire Clan- Titans

Recommended Posts

Liderul clanului : Eu

Tagul clanului :Titans(mai lucrez la asta)

Vechimea clanului :Cateva min

CSS / CSGO :CSSS

Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :Pana acum doar eu dar am 4 persoane interesate.

Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : @Luke

Pe ce server al comunitatii jucati (IP) :188.212.101.144:27015 v90

De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :Cred ca din gametracker l-am gasit, cautam sv romanesti.

Subforumuri dorite :Regulament clan, Cerere clan, Cerere promovare , Membrii clanului , Discutii  si propuneri, Arhiva waruri.

Cine va fi moderator :Eu

De ce vrei in ELITEROYAL? :Pt ca este o comunitate super, cu oameni de treaba.

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Clanul trebuie sa fie organizat, serios, in clan se va intra pe baza de cerere,lista membrilor trebuie sa fie actualizata la zi, iar va trebuie sa il adaug pe iGreen pe skype pt a vedea daca toti avem la status acelea cu sv comunitatii.

Mentiune: Stiu ca nu sunt foarte vechi in comunitate, dar va rog sa imi acordati o sansa. Multumesc pt. atentie.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Iluminatti said:

Clan făcut pentru admin, Contra.

Adica? Eu am Premium pe sv.

Daca tu crezi ca imi fac un clan pt a avea un grad atunci ai o parere slaba despre mine , pe care nu stiu de unde o ai pt. ca nu ma cunosti.

+ e vb de v90


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, DARK ONE. said:

Erau 3-4 in clanu de steam si tu erai cel care se ocupa cu ingerutz, daca tin bine minte, si tu doresti sa iti faci alt clan.. Just saying

Am decis sa imi fac clanul meu deoarece asa il pot mobiliza mai bine si deciziile le iau eu, nu trebuie sa astept dupa altii.

+ in clanul de v90 erau multi de v34 care nu au intrat de mult pe v90.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Luke said:

Am decis sa imi fac clanul meu deoarece asa il pot mobiliza mai bine si deciziile le iau eu, nu trebuie sa astept dupa altii.

Cam asa e comunitatea in general


hHNnvNJ.png

nKKPOUu.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, ADRENALINE★ said:

Cam asa e comunitatea in general

Pai am fost in Elite, dar nu aveam cu cine sa fac war-uri sau cel putin sa joc, deoarece majoritatea erau jucatori de v34, in clanul Elite si jucau pe v34.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

pro :oscar::ninja:


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...