Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Problema css

Recommended Posts

Acum 2 zile mi-am instalat windows 10 si totul imi merge bine, dar cs-u are probleme...

Cand sunt cu m4 nu pot sa trag mai mult de 4 gloante ca mi se opreste automat, imi sare tinta, nu pot sa dau 2 capuri consecutive, adica nu ma mai lasa sa trag dupa primul cap... Sensivitatea ii prea mare, desi nu am schimbat-o niciodata si mereu era pe 3.  

Mna, nu stiu daca ii de la windows, eu mereu am luat cs-u de la vulcan si mereu imi mergea bine pe windows 7.

Ce pot sa-i fac? 


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Denis said:

Acum 2 zile mi-am instalat windows 10 si totul imi merge bine, dar cs-u are probleme...

Cand sunt cu m4 nu pot sa trag mai mult de 4 gloante ca mi se opreste automat, nu pot sa dau 2 capuri consecutive, adica nu ma mai lasa sa trag dupa primul cap... Sensivitatea ii prea mare, desi nu am schimbat-o niciodata si mereu era pe 3. 

Mna, nu stiu daca ii de la windows, eu mereu am luat cs-u de la vulcan si mereu imi mergea bine pe windows 7.

Ce pot sa-i fac? 

Windowsul 7 de 10 difera,exact aceasi problema am avut si eu cand am trecut de pe windows 7 pw 10,am downloadat acelasi css care il downloadam mereu si nu mergea si atunci am incercat alta si merge.Sper sa te ajute.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Denis acceasi problema o aveam si eu la windows 8.1 (Acuma tot e asta), si am cautat pe internet si mi-am descarcat niste drivere si acuma merge genial adica tot e ok nici o problema incearca sa downloandezi - Driver Booster5  Advanced SystemCare 11 3DP Chip or 3DP_Chip_Lite_v1711

Dai install si intra in ele si dai acolo este ceva de genu; Incepe sau Устоновить 

Sau incearca sa iti scoti css-ul https://cs-love.net/css/103-skachat-css-v34-ot-theamondit.html


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca sa downloadezi css gcf mie ala imi mergea bine daca nu ai alta optiune: Dai click dreapta pe shortcut pe desktop apesi pe properties si apoi pe compatibility. La compatibility mode apesi pe Run this program in compatibility mode for si selectezi pe windowss 7 apoi mai jos apesi pe Run this program as administrator apoi Apply. Ar trebui sa te ajute


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...