Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Pentru toti designerii din comunitate

Recommended Posts

tumblr_paga2fbiLO1xrrw9go1_540.pngtumblr_paga2fbiLO1xrrw9go2_250.jpgtumblr_paga2fbiLO1xrrw9go3_400.jpg


                  ahdkjob.png.53d9b4d30b0399a1e216a1b0d559e8de.png                                           

5y6Vb3A.png- In memoria lui El Dg's, odihnestete in pace, old friend ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoiler

Nu.

Spoiler

Nu-i nevoie.

Spoiler

Stop

Spoiler

DA' NU MAI DESCHIDE

Spoiler

Ia cucu

 

 

 

 

 

 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Warning said:

Ambele creatii nu sunt facute de tine! Ai bagat doar nume si ceva efecte asta este 100%

Stiu ce ai facut stiu cum faci asa faceam si eu inainte ? Te-as ruga sa faci ceva de tine 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Twilight said:

Ambele creatii nu sunt facute de tine! Ai bagat doar nume si ceva efecte asta este 100%

Stiu ce ai facut stiu cum faci asa faceam si eu inainte ? Te-as ruga sa faci ceva de tine 

Se pare ca nu ma stii asa de bine,daca nu stii am lucrat la ele din clipa in care sa deschis topic-ul.
Am vizionat niste tutoriale si m-am inspirat,dar sunt facute de mine de la 0 + am bagat poza cu PSD-ul,daca vreti il incarc si pe girlshare.
Am vrut sa fac ceva frumos si cred ca mi-a reusit. N-am ce sa-ti fac daca esti invidios.
Si daca zici ca nu-s facute de mine,te rog sa aduci si o dovada. 
Multumesc anticipat. 

By G4BR!3Ḷ,

Nu sunt invidios chiar de loc pentru ca nu e facuta lucrarea de tine, gandete-te putin uitate ce avatare faci si ce benner ai facut tu aici? + ca are dimnesiunile la un benner pentru youtube

By G4BR!3Ḷ,

Tu nu poti baga niste effecte pe un avatar si nici textul nu il poti face calumea si aici PAC lovitura, te rog mai bine recunoaste

By B R Ø N X ★,

m-am uitat la psdul primei lucrari. stiu ca ce spun pare absurd, insa mi-a sarit in ochi numele layerelor xd https://imgur.com/a/7QjJy9r vr si eu psd-ul, daca nu te superi. (de la prima lucrare) ;)

By Warning,

er,adica elite royal. Acush iti trimit psd-ul la lucrari.

By B R Ø N X ★,

a. si la asta m-am uitat mai bine. Acel layer numit "Visual copy". Daca se numeste Visual copy,inseamna ca mai era un layer numit Visual. Vreau sa vad si eu cum ai facut acele 2 layere marcate cu rosu: https://imgur.com/a/D8PoCbi ;)

By Guest,

Discutati in privat !, nu mai tot scrieti note !


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

usor cu cearta baietii, @Twilight eu am vazut multe lucrari bune de la warning, nu mai fi asa invidios si vezi de lucrarile tale te rog. 

By G4BR!3Ḷ,

:))) Nu este cearta de loc, cer doar sinceritate

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Twilight m-am uitat peste pds-uri. 

E facut din lucruri basic. Nu e nimic complicat. 

A luat poza i-a bagat a bagat culori pe overlay respectiv normal cu opacity scazut, niste linii, tot pe overlay cu opacity scazut si chestia de straluceste luata din MEA GFX PACK.psd, daca nu ma insel xd 

@Warning Imi place cum au iesit. Bravo! :)

By G4BR!3Ḷ,

Am inteles, doar ca este ceva diferenta dintre avaatare si benner , de asta m-am agitat putin


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...