Jump to content

Recommended Posts

As vrea că în acest topic să-mi cer scuze tuturor de pe aceasta comunitate că m-am crezut mai isteț și mai presus am început a folosi coduri.

Mai ales mi-aș cere scuze față de iGreen care mi-a oferit încrederea sa care eu am ignorato multa nepăsare.

Daca mai exista șansa să revin pe aceasta comunitate m-aș bucura și aș începe să-i respect pe toți!

Mulțumesc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
19 minutes ago, ExTazZzY said:

Afara codatuuuuuuu

Contra

tine minte ce ai scris aici cand poate o sa ajungi tu in locul lui 

Ma bucur ca ai fost sincer, sper ca ti-ai invatat lectia si nu o sa mai faci, eu zic ca meriti o sansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

merita o a 2-a sansa


                  ahdkjob.png.53d9b4d30b0399a1e216a1b0d559e8de.png                                           

5y6Vb3A.png- In memoria lui El Dg's, odihnestete in pace, old friend ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, RaZvAnNN said:

Și tu iti cer scuze? De ce nu ma surprinde?

:)))) lasa-l ba ca e mai bn sa iti ceri scz pt o greseala pe care ai facuto ?


fqvWoPT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da'.. ce s-a-ntamplat de sunt atatea topicuri cu "Imi cer scuze" si "vreau sa ma reintorc"? =))

Ii ceva zi speciala sau cum? ca nu ma prind...

By AnTriXLiNe™,

Nu ai auzit deja ? Se da grade moca la aia care vin si isi ceri scuze si aduc si 10 prieteni din reteaua lor..mega ofera, merita sa te bagi pentru asa ceva xD


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, B R Ø N X ★ said:

Da'.. ce s-a-ntamplat de sunt atatea topicuri cu "Imi cer scuze" si "vreau sa ma reintorc"? =))

Ii ceva zi speciala sau cum? ca nu ma prind...

Azi e ziua scuzelor


fqvWoPT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cam repede te schimbi,iei ban pt cod si apoi rapid in interval de cateva sapt vrei inapoi, ce s-a intamplat, nu ai gasit alta comunitate?


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...