Jump to content
Sign in to follow this  
G4BR!3Ḷ

urgent Propunere server - public

Recommended Posts

  • Nume pe server: twilight
  • Propunere: sa se adauge !spec [nume] in loc de !swspec  / Sa se adauge comanda !gag [nume] [timp] in loc de !gag [nume] (si sa fie toata mapa) 
  • Sa scoatem pluginul cu ;injuratura; si sa iti dea kick, mai bine doar "Atentie la Limbaj">>IN LOC DE INJURATURA<<  
  • Beneficii: Cred ca asa ar fi mai usor pentru noi de a pune pe cineva la specatatori, iar gag-ul si mute-ul sa fie pe mai putin timp sau pe mai mult + la asta ca cand iese de pe sv si reintra inca are mute-ul daca nu a expirat timpul
  • Alte mentiuni: AStept parerei <# ❤️ <#

7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Pro doar pentru propunerea cu pluginu de a se da kick cand injuri, in rest contra, daca primesti mute primesti cu un scop nu degeaba deci sa ramana toata harta 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Yassir said:

Pro doar pentru propunerea cu pluginu de a se da kick cand injuri, in rest contra, daca primesti mute primesti cu un scop nu degeaba deci sa ramana toata harta 

Gag/mute se da din mai multe motive si cateodata ar fi mai bine la timp + ca am zis ca mute-ul cu !mute {nume} timp

Este mai eficient adica daca dai !retry totdeauna il ai, dar asta care este acuma daca dai !retry dispare 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
45 minutes ago, Twilight said:

Gag/mute se da din mai multe motive si cateodata ar fi mai bine la timp + ca am zis ca mute-ul cu !mute {nume} timp

Este mai eficient adica daca dai !retry totdeauna il ai, dar asta care este acuma daca dai !retry dispare 

 ii mai dai odata mute/gag si daca da iara retry ban simplu

 

By G4BR!3Ḷ,

Totusi mai bine cum am zis eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
15 hours ago, Twilight said:

De ce sa dai ban la o persoana care a vb urat sau ceva de genul?Cel mai bine ban nume timp si nu-ti inrosesti timpu

eu ma refeream daca da retry cand are gag/mute ?

By G4BR!3Ḷ,

Totusi si asa suntem putini de ce sa dam ban la cei cu mute/gag cand eu am propus ^^^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro 

+ar trebui bagata ceva protectie contra Buffer overflow-ul ala.. am vazut cu multe servere de la rusi au. Noi de ce nu am putea avea? ? ca vad ca se mai trezeste cate un destept si da kick cu ala


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...