Jump to content
Sign in to follow this  
G4BR!3Ḷ

respins Cerere Avatare

Recommended Posts

 

Nick : 怠惰な KIki ❤️

Tip (avatar/semnatura/logo) : avatar

 Stock (obligatoriu) Nu stiu ce fel de stock , pentru ca nustiu denumirea la joc/film , dar daca gasiti in genul lui @ObIto .#

Format (.png / .gif - membru staff) Nu conteaza cum va convine

Text : 怠惰な KIki ❤️ (Cum pare mai frumos vedeti) Se poate si KIki sau doar 怠惰な 

Informații despre text Luminos, ceva effecte

Culori dominante : Deschise, coral?

Dimensiuni : 150x300

Te-ai asigurat ca ai minim 20 posturi pe forum ? : Da ❤️ 

Alte mentiuni: Eu nu am timp sa-mi fac un avatar si v-as ruga foarte mult cine poate sa ma ajute

NDi8l98.png

By Fuck The System,

Te rog sa pui un stock, eu nu ma pricep la anime


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

nu ai timp sau ti-e lene?

Atunci de ce ai gradul de designer daca nu ai timp?, mai bine il scoatem daca oricum nu il folosesti nu ? ( o sa zica green iara ca is rau dar asta e adevarul ) 

By G4BR!3Ḷ,

Chiar nu am timp, pare straniu , dar eu lucrez (asa sa-mi fac banul meu) si vin seara de la lucru si nu mai am nici puteri ca sa stau la pc si direct ma culc

By Guest,

deci nu ai timp sa fi designer, ok

By G4BR!3Ḷ,

Uitate pe chat, gradul lasa-l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce rau ca aveti asa o gandire @Artamess @Yassir
Daca vrea sa faca cerere avatar are tot dreptu, eu si echipa de designeri o sa facem avatar-ul cerut , cat timp voi doi nu faceti nimic, nu e problema voastra


Twitch: https://www.twitch.tv/xzibitzbtw

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAi1SGQ4FtzE97fQLbD6dqg?/

 

                                                                    fuck-t10.png.176d30e46918388d803d7a8efc83c04a.png

 

                                                                    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

in primul rand tu nu vorbesti peste cuvantul lui @Artamess da? cred ca ai uitat diferenta dintre grade, vrei sa iti reamintesc ce este un s.mod si un co-fondator? daca ea a spus ca nu, nu ramane sa iti fie clar, poti sa fi tu designer, nu are nici un drept designerul sa faca cerere avatar/semnatura etc,si nu e vorba de gandire, are gradul Designer Superior cu un scop, sa faca avatare nu sa ceara de la altii, cum a spus artamess, nu mai repet ca nu are rost si sa nu vad reply cu avatare ca vi le sterg si va si sanctionez ? si poate sa zica green ca is rau dar vad ca unii au uitat diferenta dintre grade si care e mai mare, daca cu vorba buna nu intelegeti atunci o luam pe partea cealalta, sper ca ne-am inteles si fara alte reply in topicu asta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...