Jump to content
valigoo

acceptat Cerere HELP/VIP

Recommended Posts

Prenume: Valentin
Varsta: 21
Nickname din joc: valigoo
Cu ce nume ai mai jucat: A$AP BaBu$hKa BoY♥️🦋;wop wop ieroina♥;
Steam ID [click] -  76561198866060038
Profil steam:https://steamcommunity.com/id/valigooangeldust/
Experienta helper/admin - 0
De ce doresti acest grad - sa pot sa schimb mape (mai ales cand nu sunt alti adminii si sunt eu cu inca 1 jucator si nu putem scoate boti)
Cat timp poti sa petreci pe server -  1-3 ore, depinde de zi de obicei mai mult seara cand ies de la serviciu sambata si duminica stau si de dimineata pana seara uneori)
Cum ai aflat de server-am instalat jocul acum ceva timp si cand am intrat am cautat servere romanesti si l-am gasit pe acesta)
Gradul dorit [click] -  VIP(nu conteaza de care unul cu care sa pot schimba mapa,sa scot boti si sa se vada fulgerele cand trag)
Orele jucate pe server [scrie !active in chat] - 138
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor -. 1 Daca adminul foloseste limbaj neadecvat atunci adminul v-a primi avertisment. La al doilea avertisment, acesta primeste downgrade. La al 3-lea avertisment primeste remove.
Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - prietenos/primitor
Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record + nume player
Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - da
Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - raman fara grad
Cum se pune un vot de mapa? - !vote + mape
Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu : !vote Doriti sa schimbam mapa? Da Nu Nu stiu


valigoo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acceptat Helper.

Legat de VIP, pentru nr de ore actual poti primi VIP GOLD. La 300 de ore, poti primi up la VIP GOLD++.

VIPul ti-l pun cand ne vedem pe sv, ori vorbesti cu orice alt Owner daca nu-s eu. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...