Jump to content
Sign in to follow this  
SuB-ZeRo

[Portofoliu] SuB-ZeRo

Recommended Posts

@@SuB-ZeRo Momentan nu ma uit la nici un tutorial si nici nu am facut-o pentru ceea ce tine de font si text, dar iti pot sugera tutoriale de pe Filelist, sectiunea Graphics ( sper ca nu se pune ca si reclama) sau orice crezi tu ca te ajuta, search google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@SuB-ZeRo Bravo! Ai inteles cum sta treaba cu textul. De aici incolo ramane la alegerea ta cum iti individualizezi stilul.

P.s.: textul deasupra numelui meu este foarte greu de citit, e prea mica marimea, retuseaza unpic si o sa fie bine. :)

P.s.2: Multumesc ca mi-ai ascultat sfaturile, imi dovedesti ca nu vorbesc degeaba

 

 

 

PostEdit: Mult mai bine, good job si tot inainte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@SuB-ZeRo , pe viitor dacă nu încerci să respecți regulamentul pentru această categorie , o să fiu nevoit să te penalizez !

 

Din regulament !

 

6. Nu aveti voie sa faceti Double Post. Daca doriti sa mai adaugati alte fotografii dati un edit la topic.

* Atenție: Dacă ai între: 4 sau 5 avatare/semnături noi de adăugat în portofoliu , poți actualiza topic-ul fără să dai edit la postul precedent , postând în continuare.

 

 

Succes în continuare ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@SuB-ZeRo Ia-o incet si nu te ambala sa postezi cat mai multe, ajungi sa spamezi in portofoliu. Vorba lui Ivanovici "Calitate Nu Cantitate". 

  • Incearca sa utilizezi fonturi cat mai diferite intre ele si sa adaugi si culoare (inafara de alb si negru). 
  • Diversifica punctele in care asezi textul, devine prea monoton aceeasi pozitie la fiecare poza. 

Repet: Lasa deoparte entuziasmul asta senin si incearca sa fi mai exigent cu tine, exerseaza cat poti de multi si revin-o cu creatii care consideri ca prezinta cu adevarat faptul ca ai invatat sa editezi textul indeajuns de bine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incepi sa intelegi care e faza cu Avatarele. Continua pe ele apoi incetu' cu incetu' sa te axezi putin si pe semnaturi deoarece sunt mult mai complicate ( dupa caz ).

Ascult-o pe @@Artamess in continuare, stie ce zice si iti da sfaturi bune


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...