Jump to content
Sign in to follow this  
Mihai aKa Legendary

[Cadou] Design

Recommended Posts

@@Mihai aKa Legendary Interesant, poti cumva se ne dai si stoc-ul cu care ai lucrat?

 

Defapt l-am gasit.. http://www.graphicsfuel.com/2011/08/100-satisfaction-guarantee-badge-seal-psd/

 

Sincer acuma.... de ce este nevoie sa oferim un cadou care nici macar nu a fost facut de tine? Frumusetea adusa de tine = ai schimbat textul? ( intr-un mod ironic ti-a si trebuit 20 de minute) Nici macar nu a trebuit sa il stergi manual pentru ca ai psd-ul si rezolvi textul in 2 secunde... 

This is not Design e plagiatura. 

 

 

P.S: Inafara de -rep voi doi @@Mihai aKa Legendary @@Iulik mai stiti sa ziceti ceva inteligent?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea a fost okay. 

Partea grava este ca nu este modificata de tine nici macar 30% din poza. Doar un mic Text si un Background acolo. 

Nu cred ca ar trebui o sanctiune pentru asta neaparat, deoarece este un Cadou.

Asteptam si parerea lu' Wiki.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Rex nici macar background-ul nu esta pus de el.. <_< Sincer, daca ar fi decizia mea zbura din echipa de design. Ce e mai imoral ca tu ca si viitor "designer" sa pretinzi ca ai facut ceva ce nu ai facut. La cererea YPmyke pentru semnatura nu stia sa stearga bine un amarat de background si azi vine cu asta? Treaba voastra ca si administratori cum decideti, poate ca parerea mea e fix 0 la faza asta, dar macar am zis ce am avut de zis.  

 

Creatia originala:

 

vxJgVoD.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nick tau:Mihai aKa Legendary

Nick-ul celui care îi dăruiești cadoul:Design

Timp de lucru:20min

Stock/Imagine:C5mKm8d.gif

Ce i-ai adus tu pozei:Frumusete.

Alte precizari:Sper sa va placa.

 

 

Ce ai zis tu, lasă că ne prostești tu pe noi cu niște lucrări de pe net , le modifici puțin și gata.

Data viitoare dacă mai faci așa ceva , o să primești direct +1 warn.

Până acuma ai adunat doar 10 puncte...nu 20..ca să știi și tu.

Și drept ”recompensa” , luna asta nu mai ai voie să faci cadouri deloc.Poate așa , o să te gândești de 2 ori înainte să mai faci așa ceva pe viitor.

 

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...