Jump to content
Sign in to follow this  
R3laTiV

[Artwork]R3laTiV aka I'mYourSenpai

Recommended Posts

Nick:R3laTiV (nume vechi) I'mYourSenpai (nume actual
Câte lucrări deții:Destule

Sunt creațile tale propii?:Da
Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.

R3la_Ti_V.gif yas.png 

 

 

Niste avatare mai simple

yasa.png Untitled_3.png Untitled_1s.png Untitled_12.png Untitled_2fa.gif

 

Niste semnaturi

 

Untitled_3.png Untitled_2.png

 

Aceste lucrari sunt din cele mai vechi ale mele , scuzele mele ca nu au watermarkul EliteRoyal , la urmatoarele lucrari voi pune watermarkul plus ca voi pune numai cu numele meu actual .Hope you like it!

 

Edit: Imi pare rau ca nu am inteles modelul impus , e putin prea ciudat si m-am uitat la altii si am zis sa fac asa , oricum decizia ta cum vrei sa ma penalizezi , daca am gresit trebuie sa fiu penalizat asa e normal [member=WiKi™] , si inca ceva nu ma trata ca pe orice membru care nu are habar cum se umbla pe un forum , eu am o varsta nu ma compara cu toti copii , ok?

@Ivanovici deocamdata nu prea mai lucrez in PS , sunt intr-o pauza si nu mai am dispozitia sa creez , in portofoliu am sa pun lucrari ce le-am facut de-a lungul timpul , plus niste editari (sa adaug watermark ,etc) dar multumesc de oferta daca e ceva te voi contacta 

Edited by R3laTiV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Frumos Bravo :) Daca Tot Iti Place Si Ai Timp De PhotoShop ( nu ca mine sau ca altii :) ) sa faci o cerere pentru gradul de Designer :D

P.S: Iti Propun Sa Nu Mai Folosesti Acelasi Font La Text La Toate Imaginile ( este un sfat daca nu doresti , esti liber sa faci ce vrei :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nick:R3laTiV (nume vechi) I'mYourSenpai (nume actual

Câte lucrări deții:Destule

Sunt creațile tale propii?:Da

Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.

R3la_Ti_V.gif yas.png 

 

 

Niste avatare mai simple

yasa.png Untitled_3.png Untitled_1s.png Untitled_12.png Untitled_2fa.gif

 

Niste semnaturi

 

Untitled_3.png Untitled_2.png

 

Aceste lucrari sunt din cele mai vechi ale mele , scuzele mele ca nu au watermarkul EliteRoyal , la urmatoarele lucrari voi pune watermarkul plus ca voi pune numai cu numele meu actual .Hope you like it!

 

 

Respectă modelul din acest topic , dacă nu dorești un ”cadou” de bun venit! :)

Link: http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/1186-portofolii-regulament-model/

 

Edit la postul de mai sus.​

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care ma cunosc vor sti ca nu imi place sa sar cu gura inainte si sa zic ca lucrarile tale sunt foarte frum oase si etc. Prefer sa spun exact ceia ce vad, nu sunt un pupincurist. Deci, pentru inceput ce pot sa zic, sunt cat de cat bune, dar mai ai de lucrat la partea cu textul si cu redimensionare. Efectele imaginilor nu sunt cine stie ce iar unele au prea mult blur. 
Daca ai ceva intrebari sau ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe skype la id`ul ionel.mazilu3. 
Cat despre cererea de designer, eu zic  sa nu te grabesti.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

 

Nick:R3laTiV (nume vechi) I'mYourSenpai (nume actual

Câte lucrări deții:Destule

Sunt creațile tale propii?:Da

Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.

R3la_Ti_V.gif yas.png 

 

 

Niste avatare mai simple

yasa.png Untitled_3.png Untitled_1s.png Untitled_12.png Untitled_2fa.gif

 

Niste semnaturi

 

Untitled_3.png Untitled_2.png

 

Aceste lucrari sunt din cele mai vechi ale mele , scuzele mele ca nu au watermarkul EliteRoyal , la urmatoarele lucrari voi pune watermarkul plus ca voi pune numai cu numele meu actual .Hope you like it!

 

Edit: Imi pare rau ca nu am inteles modelul impus , e putin prea ciudat si m-am uitat la altii si am zis sa fac asa , oricum decizia ta cum vrei sa ma penalizezi , daca am gresit trebuie sa fiu penalizat asa e normal [member=WiKi™] , si inca ceva nu ma trata ca pe orice membru care nu are habar cum se umbla pe un forum , eu am o varsta nu ma compara cu toti copii , ok?

@Ivanovici deocamdata nu prea mai lucrez in PS , sunt intr-o pauza si nu mai am dispozitia sa creez , in portofoliu am sa pun lucrari ce le-am facut de-a lungul timpul , plus niste editari (sa adaug watermark ,etc) dar multumesc de oferta daca e ceva te voi contacta 

 

 

De ce să îmi bat capu cu voi.

T.C și la revedere! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...