Jump to content
Sign in to follow this  
HAZE.

Schimb cs go pe css

Recommended Posts

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) :schimb
Nume:kHRYS
Varsta:15
Produs:cs go 
Pret:dau la schimb pe unu de Counter-Strike Source
Metoda plata:-
Calitate (nou / folosit):folosit

E pe steam?(link/nu):http://steamcommunity.com/id/morphynedmg/
Alte mentiuni:Fară tepari , nustiu daca se merita sau ca dau eu mai putin dar vreau css adaugati-ma pe skype scooby.doo551


.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

 

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) :schimb

Nume:kHRYS

Varsta:15

Produs:cs go 

Pret:dau la schimb pe unu de Counter-Strike Source

Metoda plata:-

Calitate (nou / folosit):folosit

E pe steam?(link/nu):http://steamcommunity.com/id/morphynedmg/

Alte mentiuni:Fară tepari , nustiu daca se merita sau ca dau eu mai putin dar vreau css adaugati-ma pe skype scooby.doo551

 

 

Copilu , tu umbli cu ”jmech3ry” și nu e prima oară.

Eu zic să dispari de aici , că nu avem nevoie de oamenii care dau țeapă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copilu , tu umbli cu ”jmech3ry” și nu e prima oară.

Eu zic să dispari de aici , că nu avem nevoie de oamenii care dau țeapă.

Bă stii tu ca dau teapa, am facut schimb cu tine si ti-am dat teapa , poate am luat mai multe tepe cu conturii dar esti prea prost, te bagi tu peste tot si esti un terminat de om , esti cel mai lesinat , stii doar sa critici dar nu te uiti la tine de putrezit , te iei dupa toti lesinatii , dar stai si tu esti lafel ca ei :) dar ce sa zici si tu stii tu ca dau teapa daca nu am facut vrun schimb cu tine vreodata , mai bine taci ca esti prea .... de tot , nu mai pleci odata din comunitate ca prea spui ,..... ,,Am decis sa ma las de forum'' dar esti ca totii , doar pentru vip , super-vip sau ce aveai tu pe forum administrator , sincer nici nu ma intereseaza de tine sau ce aveai tu comentezii tu peste tot dar tu nici nu stii despre este vorba :)


.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) :schimb

Nume:kHRYS

Varsta:15

Produs:cs go

Pret:dau la schimb pe unu de Counter-Strike Source

Metoda plata:-

Calitate (nou / folosit):folosit

E pe steam?(link/nu):http://steamcommunity.com/id/morphynedmg/

Alte mentiuni:Fară tepari , nustiu daca se merita sau ca dau eu mai putin dar vreau css adaugati-ma pe skype scooby.doo551

Copilaș , eu zic să lași gurița mică și să îți vezi ce treaba ta , înainte să nu m ă i au de tine.

Dacă nu știi ce e aia ironie , sarcascm , etc. Îți vezi de treaba ta și nu comentezi la adresa mea dacă nu ai nimic bun de zis.

Eu nu umblu după funcție sau alte grade pe această comunitate. Dacă așa gândești tu , gândești prost și ar fi cazu să îți ștergi nasu când vorbești cu mine.Nu ne dragem de șireturi aici copilas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

freestyle,tu vorbesti de "Tepe?",cand tu dai teapa ma prostule?,sa o iei in gura  in +khrys nu da tepe:D,asa ca ai  grija ba freestyle,si lasa tu tepele:D

pfff, faza cu p90-u e teapa?

 

tu singur mi-ai cerut un skin si ti-am dat p90 si tu ai vrut sa il bagi la pariuri pe lounge si nu ai putut sa-l bagi deoarece ai avut cooldown 7 zile la inventar..si ti l-am cerut inapoi sa il bag eu clar si am zis ca facem 50/50, am castigat putin , nu aveam cum sa fac 50/50 asa ca am vandut ce am castigat + am mai vandut eu un skin si mi-am luat stattrak m4a1-s basilisk ft :) ti-am si zis ca imi cumpar..pana la urma SKINU A FOST CUMPARAT DIN BANII MEI  NU DIN AI TAI...daca era skinu cumparat din banii tai mai  ziceam..;)


ezbIDxQ.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...