Jump to content
Sign in to follow this  
Ràgñàr™

[Cerere] Moderator - BuLLeT

Recommended Posts

● Nume : Drãgãnescu

● Prenume : DeNis

● Vârstã : 29

● Experientã moderator : 1 an , am m-ai avut si admin pe forum propriu :) + moderator pe altele .

● Motiv : pentru a ajuta comunitatea , am vãzut cã se cere staff competent , si de data asta chiar sunt !

● La ce categorie vrei moderator : general as dori , s-au oricare categorie este disponibila si necesitã

● Ce face un moderator pe forum ? : moderatorul are grija de categoria s-a pentru a prevenii off topic-ul , mai ales sã aibe grija la limbaj-ul vulgar / neadecvat al membriilor .

● Alte mentiuni : sper sa fiu acceptat de data asta , m-am schimbat total , si îndeplinesc cerintele pentru moderator !

♥ Cu respect butelie a-l vostru :* :D


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest iAngryPain

Totul depinde de @@iGreen

Dar de la mine ai :pro:

Edited by iAngryPain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum o luna cand te-am vazut prima oara aveai la profil 13 ani... acum ai 29 . Pai ai imbatranit 16 ani dintr-o data ?

M-a durut si mintea cand ti-am citit cererea.. Nici cratima nu stii sa o folosesti corect.

 

 

 CONTRA


ZQALBrU.jpg

76561198018560509.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))) hai pe skype sã-ti dovedesc cã am 29 , si din câte vãd scriu destul de corect .

Acum vre-o lunã am avut ban pe forum , si mi-o stiut adictted contu si mi-o modificat tot ba chiar si numele de pe forum si am luat ban , dacã nu mã crezi treaba ta ;)

Si vreau sã stiu de ce te doare mintea ? Am fãcut cererea la badjocorã ? Din câte vãd am respectat tot modelu. ;)

Si multumesc la restu pentru pro :D


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra: Aici stii cum sta treaba ?! Ai mai avut tu grad pe forum, nu ai stiut sa tii de el, te bagai peste tot, nu conta ca erai avertizat de cineva, tu tot continuai...

De fiecare data si green iti spunea sa fii serios ca tot aici te întorci, nu îl credeai...

Totusi scuze dar :Contra:


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

parerea ta jackass :D si poate mă băgam înainte , dar acum nu mai mă bag crezi ce vrei ;) și m-am intors pentru că vreau să mă joc cs:go pe elite si na restu ... css pe steam ,

Toată lumea merită o a 2 șansă :D

Poate am avut grad înainte prin martie poate , si l-am pierdut ca nu tineam de el , dar acum mã straduiesc cât pot :D

Mulțumesc la restu incă odată pentru pro / contra :D


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

● Nume : Drãgãnescu

● Prenume : DeNis

● Vârstã : 29

● Experientã moderator : 1 an , am m-ai avut si admin pe forum propriu :) + moderator pe altele .

● Motiv : pentru a ajuta comunitatea , am vãzut cã se cere staff competent , si de data asta chiar sunt !

● La ce categorie vrei moderator : general as dori , s-au oricare categorie este disponibila si necesitã

● Ce face un moderator pe forum ? : moderatorul are grija de categoria s-a pentru a prevenii off topic-ul , mai ales sã aibe grija la limbaj-ul vulgar / neadecvat al membriilor .

● Alte mentiuni : sper sa fiu acceptat de data asta , m-am schimbat total , si îndeplinesc cerintele pentru moderator !

♥ Cu respect butelie a-l vostru :* :D

:Contra:

- Ai avut ban, nu o data, de mai multe ori.

- Te-ai certat cu anumiti membrii din STAFF.

- Nu tineai la grad.

- Faza cu scrisul, sti proverbul ala: "P-afara-i vopsit gardu', inauntru-i leopardul." 

 

Nu am nimic cu tine, dar ai istorie destul de murdara pana la acest moment.

 

Ma bucur ca ai revenit, succes, dar trebuie sa-ti mai speli din "pacate".

 

Ma bucur si ca scri corect din punct de vedere gramatical.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia o fost în trecut .. grad am avut prin martie , m-am certat cu unii poate prin august , iulie nu mai stiu , ban am avut de 2 ori :)) si pãcate nu am :)))

Istorie murdarã .... :))))

Pãrerea ta ;)


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...