Jump to content
Sign in to follow this  
DreaMMMMMMM!

Cerere helper

Recommended Posts

Prenume -Romeo
Nick -DreaMMMMMMM!
Varsta -16
Acces dorit detalii aici ) -helper
Steam id -STEAM_0:0:2046425333
Poza cu ore -nu pot face upload pe imgur imi da o eroare dar am vreo 50-60 de ore in total cu tagul am 21
Ai mai avut admin pe serveru asta -nu adica am avut slot
Alte mentiuni -<3 Eliteroyal.ro,vreau helper pentru ca sunt activa si mi-am schimbat comportamentul )
Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.ro - v34 admin free) ? -normal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ! http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/4382-cerere-admin/#entry33736- Green a spus clar dupa o saptamana sau 2 sa faci cererea , tu ai facut dupa 4 zile.

Pune pozele alea aici http://www.zippyshare.com/, sa vedem si noi .

Sunteti multi noi si vreti grade prea repede :P .


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

ce zici de asta ca sinteti multi ma intrati odata pe 3 zile si sunteti multi sunt on aproape toata ziua coaie si intra toti codatii si ma enervez cu ei  nu pun foto ca are alex aia cu orele si vezi si tu pe gametracker ,ca intri odata pe zi no bn contra contra

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce zici de asta ca sinteti multi ma intrati odata pe 3 zile si sunteti multi sunt on aproape toata ziua coaie si intra toti codatii si ma enervez cu ei  nu pun foto ca are alex aia cu orele si vezi si tu pe gametracker ,ca intri odata pe zi no bn contra contra

Sper ca adresarea "coaie" sa fie o simpla greseala ca si greselile gramaticale . Prin raspunsul pe care l-ai dat ...arati ca nu esti serios si nu asculti de nimeni , te-ai aprins repede dar pozele nu le-ai  pus, nu caut eu daca modelul cere sa fie pozele acolo , ti-am pus si link pentru rezolvarea erorii pe imgur ....Nu meriti grad , parerea mea . Si imi pare rau ca intru mai rar ca am liceu :) .


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Deci, e ultima data cand va mai iert, va promit ! @@Marcu si @@FLASHYOU aveti cumva grade pe serverul public v34 si nu stiu eu ?!

Ai facut prea repede cererea, de la mine ai :Contra:


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...