Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[Portofoliu]Yassir

Recommended Posts

Guest
Nick:Yassir

 

Câte lucrări deții:Multe

Sunt creațile tale propii?:Da dar nu toate.

Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.


9ixpo7.png

2ekr681.gif

 

Imagine Stock:

Nu le mai am .

 

Imagine PSD:

...

 

Link Portofoliu:

→ 

Alte Precizări: Astea sunt alte creatii ale mele ,mai am dar nu le postez pe toate 

zk5r9g.png

2lo165x.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Creatii noi :10wihjm.gif2r27lzs.gif

                   2ltoowm.gif286v240.gif2dsr8lx.gif15cldsg.gif

rutsm1.png

Stiu ca nu is mare lucru dar fiecare cum poate ,nici nu am gasit ceva efecte frumoase sa pun pe ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Hide message

Ce ai zice daca Staff-ul asta te-ar zbura umpic a? ,si is redimensionate copile doar ca is pe marimile pe care am vrut eu ,unde scrie ca trebuie 150x250 a? eu sa bag tutoriale sau tu ? cand faceam eu in psd te jucai cu lego bai kindare asa ca mai bine taci pana ti-e bine ,nu veni tu sa imi zici mie de blur si border ,le-ai citit si tu prin cs6 trial si gata vii sa-mi spui mie ,invata dupaia vorbeste de alti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ai zice daca Staff-ul asta te-ar zbura umpic a? ,si is redimensionate copile doar ca is pe marimile pe care am vrut eu ,unde scrie ca trebuie 150x250 a? eu sa bag tutoriale sau tu ? cand faceam eu in psd te jucai cu lego bai kindare asa ca mai bine taci pana ti-e bine ,nu veni tu sa imi zici mie de blur si border ,le-ai citit si tu prin cs6 trial si gata vii sa-mi spui mie ,invata dupaia vorbeste de alti.

Lasă-l că reputaţia lui spune tot :)) GJ pentru creaţii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Bine mai Yassir, vad ca te pricepi, dar lasa gifurile alea, lucreaza pe poze, e mai frumos sa lucrezi pe o poza.

Asteptam si alte creatii :D

P.S: Imi poti zice fonturile?


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...