Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

Buna seara Elite!Vreau sa votati mai ales iGreen si xZ!

Recommended Posts

Altu' care vine cu drame...cum sa plangi in legatura cu ceva online...n-o sa inteleg asta. Pe mine nu ma afecteaza nici daca ma da mama afara din casa, apai o comunitate de gaming...mai cresti un pic, si gura mai mica pe public, sau ma rog, tastatura, ca exagerezi uneori.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

aoleo ...mai treci odata prin scoala ,ia-o din cls a 1-a ..si astea's povesti de copii in plm ..lasa-ma ma ..din partea mea esti liber sa plangi pana imbatranesti dar aici oricum nu ai ce cauta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba fetițo, mai penibil nu poți să fi? Cum drq să faci un asemenea topic. Normal ca toți te iau de prost dacă tu le spui că ești sensibil... De când ai intrat în comunitate numai probleme ai făcut, uita-te si tu câte tipicuri ai făcut în care plângi ... Dacă vezi ca toți se iau de tine de ce mai stai aici? Ai 16 ani dar gândești ca unu de 10... Cum a zis Yassir mai treci odată pe la școală.. Nu avem nevoie de copii problema...


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Chiar daca te-am ierta tot o sa faci tu o prostie peste o saptamana sau doua..


                                                              

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:  NU trebue sa pui suflet deloc, e un suflet, si foarte multi vor face tot posibilul sa te enerveze daca vad ca esti asa sensibil, cel mai bine, fii nepasator de toata lumea, si sa nu te intereseze de nimeni decat de tine

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:  NU trebue sa pui suflet deloc, e un suflet, si foarte multi vor face tot posibilul sa te enerveze daca vad ca esti asa sensibil, cel mai bine, fii nepasator de toata lumea, si sa nu te intereseze de nimeni decat de tine

Daca era cum spui tu nu il mai provoca pe Xz in threadul ala cu viral


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: 

Cat despre ce o zis over , parca tu nu-l sti pe xzibit baiat cu co-founder care are fitze de smecher


zIquA0h.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord cu Spike.

Gluma e gluma dar ce ai facut tu acolo e deja nesimtire!


                                                              

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am incercat sa te ajut, iar m-am gandit de cate ori am incercat sa fiu bun cu tine, dar degeaba, esti fals, incepi sa te iei de lume dupa, eu te-am ajutat cu photoshopu iar cand dadeam de tine pe public sau pe csgo imediat incepeai sa ma injuri, si te mai crezi matur.

Te plangi ca cica ai facut multe rele si astea iar cand colo in alt topic incepi sa te dai mare si tare in gura ca cica tai, rupi si dregi.

Esti doar un copil, trebuia sa fii zburat de mult de aici.

Ganja, tu il aperi doar ca e in clanul tau si e lingau cu tine.

Pace.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...