Jump to content
QueenTeodora

[Portofoliu ] Queen-Teodora ♥

Recommended Posts

Eu nu inteleg nimic din tutorial-ul ala sincer =)))

Nu mai fa text-ul 3d.


fL8mRQo.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

User.pngM#A am pus video pe speed, pentru ca nu cred ca ai fi vrut sa te uiti la un video care dura 42 de minute :-))))  si Administrator2.png HeT.h , da si eu am observat ca unii au ''creatii'' care pur si simplu nu aduc nimic pozei decat un efect :-)) . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

predai si lecti? ar avea nevoie designeri nostri -_-, ca majoritatea pun un blur pe text si zic ca-i creatie

hai pa =)))

 

 

User.pngM#A am pus video pe speed, pentru ca nu cred ca ai fi vrut sa te uiti la un video care dura 42 de minute :-))))  si Administrator2.png HeT.h , da si eu am observat ca unii au ''creatii'' care pur si simplu nu aduc nimic pozei decat un efect :-)) . 

Din ce am zis eu acolo ai inteles tot ce e mai rau.

De photoshop nu vrei sa te apuci?


fL8mRQo.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai pa =)))

 

 

Din ce am zis eu acolo ai inteles tot ce e mai rau.

De photoshop nu vrei sa te apuci?

de data asta esti pe langa subiect, mai uitate odata la tutorial

 

 

@@QueenTeodora hai cu aplicatia pentru designer 112.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai pa =)))

 

 

Din ce am zis eu acolo ai inteles tot ce e mai rau.

De photoshop nu vrei sa te apuci?

Lucrez si in photoshop . Dar paint tool sai are un blur foarte bun si pot edita foarte usor . :) Daca intelegi , e o chestie diferita fata de ceea ce fac designerii de pe forum . Si ei au niste creatii super , dar asta e un alt mod de edit , ca sa zic asa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca inveti sa lucrezi in photoshop foarte bine si sa faci de alea esti master.

Dar fai si ceva avatare, lucreaza la un blur, fai semnaturi ceva cu smudge(e mai greu), la text zic eu ca mai e de lucrat, pune drop shadow 1 0 1 nu distanta la umbra mare.

Si incearca sa faci niste avatare acolo, cum o fi ele, asa te inveti cat de cat sa faci de toate.

Oricum, destul de bine, tu ai trecut la editat in sensul adevarat, nu in a creea avatare sau semnaturi

 

predai si lecti? ar avea nevoie designeri nostri -_-, ca majoritatea pun un blur pe text si zic ca-i creatie

Crede-ma ca nu e chiar asa usor sa faci un blur, un blur al tau, mai complicat, nu cum fac unii ca pun bluru si textu si au terminat


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Teodora lucra mult mai bine ca majoritatea designerilor care nu fac aproape nimic ,bravo
Keep up the good work

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca inveti sa lucrezi in photoshop foarte bine si sa faci de alea esti master.

Dar fai si ceva avatare, lucreaza la un blur, fai semnaturi ceva cu smudge(e mai greu), la text zic eu ca mai e de lucrat, pune drop shadow 1 0 1 nu distanta la umbra mare.

Si incearca sa faci niste avatare acolo, cum o fi ele, asa te inveti cat de cat sa faci de toate.

Oricum, destul de bine, tu ai trecut la editat in sensul adevarat, nu in a creea avatare sau semnaturi

 

Crede-ma ca nu e chiar asa usor sa faci un blur, un blur al tau, mai complicat, nu cum fac unii ca pun bluru si textu si au terminat

Nu stiu de ce tot insistati cu photoshop . Da lucrez si cu photoshop , dar cu paint tool sai lucrez mai bine , datorita acelui blur . Daca n-ati observat ,pe la sfarsit am bagat poza in photoshop . Da am inteles , la text poti face sute de chestii . Multumesc pentru apreciere !  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! Sunt foarte frumoase. :D


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...