Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

[SCHIMB] - Cont de Minecraft Premium

Recommended Posts

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) : Schimb
Nume: Andrei
Varsta: 14 ani
Produs: Cont de Minecraft Premium!
Pret: Cont de Steam cu CS:GO!
Metoda plata: -
Calitate (nou / folosit): Folosit

E pe steam?(link/nu): Nu
Alte mentiuni: Salut,am un cont de minecraft premium care valoreaza minunata suma de 20E...vreau sa dau contul pe un steam cu CS:GO,teparii sa nu se oboseasca,sper sa gasesc un cumparator..multumesc!


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cauta sa il dai pe facebook, pe counter-strike romania, aici nu cred ca suntem dispusi sa ne dam conturile pe un cont de minecraft, dar cine stie poate gasesti.

Vezi daca dai ori dai cu intermediari, adica adminii grupului, sau te sfatuiesti cu cineva daca cumva persoana care ti-a oferit contul e de incredere, sa nu iei teapa zic.

 


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Am eu cont de steam cu cs.go. Vreo 500 ore, însă nu mai are Rank.(aveam mg2 pe el). Îl vrei? Te poți juca cu botii, poți încerca hack-uri. De VAC să nu-ti fie frică pentru că nu vei lua. (Are deja vac ban??) Îl vrei? E super oferta. Nu poți rata aceasta ocazie! Pret: 20E. Dacă lași pm în următoarele 10min. vei dispune de o reducere de 10%. ???.(ar trebui să fiu d'ala se face reclama pe la teleshopping?)

Cum spunea si Akim: mai bine te duci pe grupurile de csgo si pui anunțul ca schimbi cont de MC pe CS GO.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa gasesti multe premium free, dar nu ai intrebarile la ele si sunt publice. Mai bine dai 20 euro si iti faci cont cu intrebarile la el, emailu tau , parola ta . Daca nu ai acces total pe el, si vi aici sa spui ca il schimbi pe un steam cu appid 730 cs go, este o mare teapa.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...