Jump to content
Sign in to follow this  
Danielos Tudozeus

Clanurile de pe CSGO - Anunt pentru Viitor [Competitie]

Recommended Posts

O sa fie facuta Prima Divizie pe CSGO pe viitor aici in Comunitate!

Dupa cum se vede , sunt 2 Clanuri (pe langa ELITEROYAL CSGO) care sunt aliate si afiliate in Comunitate ,vorbesc de Just Version Champions(Dupa cum il stiti - UniQ Professional Clan) si FiGuRa , si sunt cativa membri in alte clanuri (Hawks Romania , GigaFun Romania si etc)

 

Ca Premii , o sa fie doar pentru Locul 1 - nu stiu sigur ce premii o sa iau eu , probabil ceva iteme injur de 5-7e ... o sa va explic acum cum o sa fie treaba

De exemplu - Just Version Champions castiga Divizia , Liderul trebuie sa-si aleaga 5 Playeri si sa anunte Playerii respectivi organizatorului Diviziei pentru a face Trade cu conditia sa nu aibe Trade Ban! PS: Itemele nu le preda Liderul Clanului respectiv , Itemele le preda organizatorul acelor Playeri alesi de Lider (inclunzand si Liderul) va ajunge 1 Item la fiecare (caci o sa fie 5 Iteme ca Premii)

Astept Parerile voastre


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi ceva.

Dar.. o intrebare:

Ce sa caute gF # aici? =))))))


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt de acord daca respecta urmatoarele:

  1. Sa fie acces oferit cuiva , Danielos, la gamecp sa poata face update-urile ca iGreen este ocupat in mare parte a timpului si iar ne trezim in situatia de a nu merge serverul.
  2. Sa fie un regulament bine stabilit in ceea ce priveste gameplay-ul, termenii si conditiile, descalificari , demo zone, ceva in genul asta.
  3. Sa fie premii doar pentru castigatorii Locului 1 - cate 5x iteme de acelasi fel, oferite liderului care inscrie clanul, iar liderul le distribuie celorlalti, in felul asta nu il mai face pe Danielos sa astepte trade hold-ul de 15 zile la unii si asa nu vor fi discutii.
  4. Sa se joace BO3 la fiecare intalnire pentru a dura mai mult si pentru a fi mai interesant si eventual cineva cu un pc mai bun sa faca live sau inregistrare ca sa poata vedea si ceilalti jocul.
  5. Sa se joace tur-retur bo3 si sa fim un numar par de clanuri, de preferat peste 4, si sa fim doar clanurile ce joaca in aceasta comunitate,nu am chef sa joc ca la 1v1 cu pusti de 14 ani adusi de pe grupuri de facebook care joaca cu coduri si sa pierd eu toata ziua uitandu-ma pe niste demo-uri.
  6. La fiecare inceput de meci, mai exact in ko3 (runda de lame) sa scrie toti in consola: record numelemeu. Daca echipa adversa cere unui organizator demo-ul vreunui player si nu il are sa fie descalificata echipa sau penalizata cu 16-0. Toti 5 trebuie sa faca demo.
  7. Sa se anunte dinainte 5 membrii care vor juca si rezervele disponibile, maxim 3, de preferinta si sa se lase si steam profile pentru fiecare ca sa nu se dea cineva drept altcineva sau sa intre pe alt cont cu coduri.
  8. Sa fie corectitudine in verdictul unui meci, sau al unui demo, de exemplu - Danielos castiga un meci si cineva din clanul lui are demo-ul in verificare si va zice usor ca nu are nimic doar ca sa nu piarda puncte/etc. Nu imi pasa din ce clan e sau cine este, sa se analizeze in acelasi mod si dat verdict in acelasi fel.

Cam atat deocamdata, sper ca macar majoritatea din ce am mentionat sa fie aplicate si sa o derulam incepand cu weekend-ul urmator poate :-?


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...