Jump to content
Denis

Un om cu o inima de aur

Recommended Posts

Stiti momentele alea din viata cand incepi sa plangi ca un prost? Acest om m-a facut sa plang dupa multa vreme si nu puteam sa ma opresc..

Sunt momente in viata cand imi este rusine de ceea ce sunt si cand vad o gramada de oameni care nu au mancare, nu au unde dormi, sunt singuri pe lume si pana la urma au o inima pe care multi dintre noi nu o avem si poate nu o vom avea..

Va rog sa vizionati acest videoclip! Merita va asigur.

 


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intradevar, videoul a fost ceva super, vezi oameni cu bani, care nu iti da nimic pentru tine, iar un om, care abia poate sa manance ceva, se duce si face rost de bani pentru a ajuta pe altul, ceva de-adreptul emotionant, iar in felul asta, ne dam seama cum e societatea noastra.

Cei darnici stau in mocirla, iar cei arogant si egoisti stau in palate.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu cred, deci nu cred, şi-a dat lucrurile esențiale pentru a putea duce o viață mai uşoară pe străzi, pentru a îi face rost de bani pentru băiatul ăla, impresionant, dacă aş fi fost în locul tipului ăla l-aş fi luat cu mine toată ziua, să-i iau de îmbrăcat, mâncare etc, impresionant


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

46 minutes ago, RaZvAnNN said:

Nu cred, deci nu cred, şi-a dat lucrurile esențiale pentru a putea duce o viață mai uşoară pe străzi, pentru a îi face rost de bani pentru băiatul ăla, impresionant, dacă aş fi fost în locul tipului ăla l-aş fi luat cu mine toată ziua, să-i iau de îmbrăcat, mâncare etc, impresionant

Dacă îl luă si îl foia el unde voia părea ca nu avea încredere în el, i-a dat banii știind că putea să își ia droguri gen, dar a avut încredere, si i-a dat banii direct, omul sigur nu s-a dus să-și ia droguri sau ce mai e, la ce nevoi avea.

Sa dai 500$ unuia de pe strada e un mare gest, dar mulți o fac pentru vizionări.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Frumos si de apreciat dar unele sunt si pre pregatite si sunt imbracati gen homeless si vine la tine ca vezi ca iti dau ceva anume sau imi cade o suma de bani sa te testez si ii dai inapoi si tu ca un youtuber bun sa cezi ce suma ii oferi sa fim seriosi. Ce sarac sta de foame si rupt vai de viata lui fara munca si sa gaseasca ceva pe jos i-ar mai da inapoi sau vi tu bine imbracat la el ca ultimul saracut. "Frate mi-e foarte foame sau uite ce am patit ma poti ajuta cu 20$ si se duce isi vinde bicicleta sau chitara. Sunt cateva video-urinde genul dar nu mai manac tot ce misca. 


76561198114184554.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...