Jump to content

Recommended Posts

Când încerc sa intru pe sv îmi da connection rejected by game am încercat tot ce știam si ce am auzit ca se face....de vreo 4 zile tot persista problema...nu stiu ce sa mai fac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, ZAXXYAX said:

Ban nu ai,ca am verificat,igreen poate stie cum sa rezolve.

Da am mai vzt La unu care a fct tot așa un topic ca a zis iGreen ca era de la sv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Descarca programul urun uninstaler acel program iti va sterge si junk files din program files de unde ai tu css  instalat apoi incearca sa il instalezi din nou pentru ca atunci vei avea un alt stats ip si te vei putea reconecta.


76561198114184554.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/26/2016 at 10:14 PM, haX -M- said:

Când încerc sa intru pe sv îmi da connection rejected by game am încercat tot ce știam si ce am auzit ca se face....de vreo 4 zile tot persista problema...nu stiu ce sa mai fac.

Cel mai probabil este de la pluginul Country Filter , daca te-ai conectat cu un ip dintr-o tara banata sau cu un ip range banat si ti-a fost respinsa conexiunea automat


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi.a spus zax ca m.am conectat cu multe multe ip dif nu stiu de ce probabil am ip dinamic altfel nu stiu asta sa fie problema?Soluția care ar fi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt si unele antivirusuri care au vpn gratuit si iti schimba ip-ul, unul din ele este avast, si mie mi s-a intamplat acum mult timp din cauza asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...