Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Fast and Furios 8

Recommended Posts

Aveti trailer-ul aici, parerea mea este ca or distrus toata seria, Vin Diesel isi tradeaza gasca si devine personaju negativ.

Si ce ii mai ciudat, Stattham se alatura echipei...

Ce parere aveti?


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vad ce e asa deranjant? Ceva actiune in plus, ceva neasteptat, faza cu Statham care se alatura echipei nu ma dezamageste deloc, pentru ca Statham in film a jucat drept un asasin foarte bun si istet, la fel ca Dom, iar sigur, la sfarsit, o sa se termine in stil fast and furios, in mod neasteptat, sigur Dom o sa se intoarca la echipa.

Chill, mai este pana cand o sa iasa filmul, nu vad de ce ar fii asa dezamagitor, multi se plang, dar mereu mi-au placut filmele fast and furios, m-am uitat la toate, in mod repetat, sunt pasionat de seria asta de cand eram mic copil, aproximativ de 8 ani tot ma uit la filmele lor.

Nu cred ca o sa fiti asa dezamagiti, chiar mi-ar placea sa il vad pe Dom, pus ca personaj negativ, sa vedem cum se poate descurca si fara ajutorul "familiei".

Apropo, fratele lui Paul Walker nu juca in filmul asta in locul lui? Parca asa era, pentru ca nu vad deloc despre el in trailer, sau sigur va fii ceva mai impresionant.

Nu judecati filmul dupa cateva scene, sa vedem filmul intreg, apoi discutam.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Dupa parerea mea triler-ul e una iar filmul e altceva. Cel mai important este ca vom avea un film cu actiune si la care iti va fi interesant sa-l privesti.)))


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Spoilere ,naspa asa 

Stricati tot

Eu oricum nu mai urmaresc fast and furious de cand a murit Paul Walker 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Yassir said:

Spoilere ,naspa asa 

Stricati tot

Eu oricum nu mai urmaresc fast and furious de cand a murit Paul Walker 

Spoilere de unde? E un trailer, trailerul iti arata 2/3 faze, nu inteleg ce strica un trailer.

Restu ce s-a zis au fost niste pareri personale ale fiecarei persoane.

Si nu inteleg de ce sa nu va uitati la fast and furious de cand a murit Paul Walker, stiu, el a fost acolo personajul principal, dar nu prea vad rostul, filmul e acelasi fara el, si de unde stiti ca nu va aparea? Poate va juca fratele lui in locul sau si va aparea personajul "Brian" in niste momente ale filmului.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
8 minutes ago, Akim said:

Spoilere de unde? E un trailer, trailerul iti arata 2/3 faze, nu inteleg ce strica un trailer.

Restu ce s-a zis au fost niste pareri personale ale fiecarei persoane.

Si nu inteleg de ce sa nu va uitati la fast and furious de cand a murit Paul Walker, stiu, el a fost acolo personajul principal, dar nu prea vad rostul, filmul e acelasi fara el, si de unde stiti ca nu va aparea? Poate va juca fratele lui in locul sau si va aparea personajul "Brian" in niste momente ale filmului.

Ai dreptate dar mna e parerea mea si decizia mea sa nu ma mai uit la film de cand a murit el ,chiar daca e fratele lui sau altcineva ..nu e la fel ,cum am spus e decizia mea , fiecare cum doreste. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...