Jump to content
.DropXor.

Cerere Helper XxX..GREEN..XxX

Recommended Posts

  • Nume:Rafael
  • Varsta:15
  • Nume css:XxX..GREEN..XxX
  • STEAM ID:STEAM_0:0:1093495750
  • De cand joci css:2 ani.
  • Experienta de admin:Am.
  • De ce vrei avest grad:Pentru a ajuta in desvoltarea serverului si ajutarea playeriilor cu probleme.
  • Cum ai aflat de server:De pe net.
  • Cat timp petreci pe server:5-6 ore.
  • Te intelegi bine cu lumea:Da.
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:Adminii nu sunt mai presus ca playerii nimeni nu  este mai special.
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -Helper.
  • Ore pe gametracker [ click ] - https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=XxX..GREEN..XxX
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? -Da.
  • Skype ID: -Berhanboss eram mai mic cand am scris numele..

vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

ZAXXYAXX mi-a dat ban pe elite dar am intrat pe sv lui si La-m intrebat de ce mi-a dat ban si el mi-a dat ban si pe sv lui si a intrat pe steam id-ul meu si a facut reclama pe eliteroyale JUR iGreen stie..


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Daca iGreen poate confirma ca e adevarat ce spune el, are pro de la mine, e chiar activ si are comportamentul super ok , daca minte, categoric are contra de la mine.


XRED_project.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baa fratilor ce nu intelegeti ca mi-a dat ban zaxx pe eliteroyl cu motiv sv lui si dupa am intrat sa ii zic de ce mi-a dat ban si el mi-a dat ban si pe ala al lui si a intrat pe steam id-ul meu si a facut reclama am si martorii va JUR eu aici am jucat prima data source si aici o sa raman eu nu am nici-o vina chiar daca nu o sa am gradul eu tot aici o sa raman JUR o sa va confirme si igreen ca el stie sitoatia si ce vina am eu? Ca am primit ban ca am fost on pe server ?...Deci eu chiar daca nu o sa primesc gradul aici o sa tau pe serverul asta !Deci credeti ce vreti... :(


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, XxX..GREEN..XxX said:

Baa fratilor ce nu intelegeti ca mi-a dat ban zaxx pe eliteroyl cu motiv sv lui si dupa am intrat sa ii zic de ce mi-a dat ban si el mi-a dat ban si pe ala al lui si a intrat pe steam id-ul meu si a facut reclama am si martorii va JUR eu aici am jucat prima data source si aici o sa raman eu nu am nici-o vina chiar daca nu o sa am gradul eu tot aici o sa raman JUR o sa va confirme si igreen ca el stie sitoatia si ce vina am eu? Ca am primit ban ca am fost on pe server ?...Deci eu chiar daca nu o sa primesc gradul aici o sa tau pe serverul asta !Deci credeti ce vreti... :(

ce minti, eu din cate am auzit ai helper pe sv-u lui :))

Scuze igreen ca ma bag peste, dar e posibil sa fi fost trimis de zaxx sa vada ce spunem noi pe aici si sa ne saboteze putin.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...