Jump to content
Sign in to follow this  
.DropXor.

o intrebare...

Recommended Posts

Nu mai fă double post , e a doua oară când iți zic.


                                            

hhhhk.png semnaturaforum.png

                                                                                   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a trebui 2 zile sa inteleg ce vroiai sa zici... Daca mergeti la scoala macar fiti atenti nu doar stati acolo pt prezenta ca unii habar n-aveti cum sa explicati!

Ce vorbesti tu cu rank e magarie (rank e in cs), aici se numesc grade. Ca sa faci grade trebuie sa ai habar aici si sa te descurci. Sa ai veteran trebuie sa stai un an pe server dar si forum si sa fii si activ. 

Iar cu reputatie incearca sa nu tot faci double post sau chiar triple post (daca nu ai habar ce inseamna, ca sigur nu stii ce e double post, este sa nu scrii de doua ori una dupa cealalta la un topic, ca exista EDIT!!!)  si sa faci +rep poti sa postezi la status poze sau videoclipuri dar si acolo nu ca bagi o gramada!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Gradele de pe forum se dobandesc prin cerere si daca iGreen considera ca le meriti si esti capabil, nu isi poate schimba nimeni gradele, doar iGreen ti le poate pune si scoate. Cat despre reputatie, aici tine de postarile pe care le faci. Sa nu te mai prind cu astfel de topicuri. T.C.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze ca ma bag peste T/C, dar i-am facut un mic tutorial cum sa isi schimbe numele si Membre Title.

5 hours ago, XxX..GREEN..XxX said:

Cum imi pot pune nume la rank adica unii playerii isi pun nume la rank ce nume vor ei si mie mi-a spus igreen cum dar nu cred ca am rank si cum fac rank pe forum adica sa zicem veteran sau mai sus ?

Uite ma aici, daca tot asta doresti.

Cum schimbi display name : aCIr4zG.png

Member Title : 

NTIgcaw.png

Poate ai inteles ceva.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...