Jump to content
Ramses

Cerere Helper - Ramses

Recommended Posts

1 hour ago, marianherman said:

deci nu stiu de faza ca sa-ti spun...subioectul aici era altu...am dat CONTRA pe principiul meu si cel adevarat in opinia mea...plangerile si reclamatiile au alt lor cu aici

Pentru informarea ta eu am +130 ore . Doar ca am schimbat Windos siam alt  STEAM ID acuma ! In plus eu am muncit forte mult ! Am deja 5 Demo-uri facute ! Si nici cu am Helper

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 2/1/2017 at 4:42 PM, Gabby` said:

:pro: 

trebuie sa argumentezi atunci cand dai cu parerea ca sa stiu de ce ai dat pro :)

22 minutes ago, Ramses said:

Pentru informarea ta eu am +130 ore . Doar ca am schimbat Windos siam alt  STEAM ID acuma ! In plus eu am muncit forte mult ! Am deja 5 Demo-uri facute ! Si nici cu am Helper

nu inteleg de ce pe gametracker apar putine ore, apropo rankul si orele sunt pe steam id sau pe nume ?

daca va schimbati numele se schimba si rankul sau nu?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Si pe gametracker cred ca nu se pun orele afk/ tot ce ai jucat inainte sa pice server.Sau se mai poate daca iti da crash cs, si nu dai disconnect manual. Doar niste presupuneri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat, dar cum a zis Marian, vorbeste putin si ce trebuie, este o vorba buna, daca taceai filosof ramaneai sau mai este una, cuvintele is de argint iar tacerea e de aur.

Parola o ai pe privat, nu uita ca trebuie sa dai cu parerea la toate cererile de pe server (reclamatii, cereri admin etc) :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...