Jump to content
Sign in to follow this  
JohNNyX

Iubita perfecta

Recommended Posts

Hmm , ambele poate ? :>


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multe din fostele mele sunt sau au fost virgine :))) , și nu sunt radaptor sau ceva :)))


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johnny,îți cere ea aşa ceva,da bani,de unde?? Abia îmi permit eu o râşniță de Laptop,d-apăi un PC de genu'? :)) Parcă tot mai bine o floare la 6 lei şi o ciocolată la 13 lei.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, acum glumim si noi :))

Daca stiti cumva youtuberul "Alexandru Balan - Colo" , ala are super PC + gagica bomba care i-a luat super Pc la fel. 

Si faza cu virginitatea cum ziceti voi, nu inteleg de ce inca in 2017 e un subiect atat de controversat... la 17 ani care ii am, am avut parte de 3 virgine si am reusit cat de cat, si nu a fost o relatie de succesc, inca tinem legatura si dupa acel act. ;) 


76561198128358125.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu e vorba despre experimentati si nici despre virgini vorbin despre vagin , sincer dintr-o gluma a deviat destul de tare dar mna daca acest subiect macar tine membrii activi pe forum , eu ma bucur de atat .


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reds, a avea succes la fete/femei nu inseamna sa gauresti cat mai multe, ci sa iti pui cumva amprenta intr-un mod pozitiv asupra lor, adica sa isi aminteasca de tine zambind odata cu trecerea anilor, na...asa vad eu lucrurile, ai succes daca reusesti sa tii o fata langa tine facand-o dependenta de tine :) Si oricum, sunt multi de 15-16 ani care vai, f*t de rup, insa fac pariu ca daca vad o fata dezbracata in fata lor intra in pamant de timiditate si rusine :) Eu nu am nimic cu gluma ta, e ok...am deviat putin ca sa va spun cum vad eu lucrurile dupa 21 de ani de viata, poate vor fi de folos cuiva cuvintele mele la un moment dat.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marian aia zic , eu cel puțin din punctul meu de vedere , personal nu m-am lăudat cu nimic dar da sunt de acord cu ce zici


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...