Jump to content
Redz

Cerere G.Mod Reds

Recommended Posts

Nume: Andrei

Prenume: Catalin 

Varsta: 17 

Experienta de moderator global: Am fost pe o comunitate de samp pe o perioada destul de lunga . 

Motiv: In momentul actual eu am vazut doar 2 G.Mod activi pe forum Ingerut si respectiv TheGuardian in plus sunt aprope tot timpul on pe forum, il verific regulat si mereu am acces la el chiar daca sunt plecat de acasa .

Ce face un moderator global pe forum?: Sunt cei care lucreaza direct pe " front " , sunt cei care pastreaza informatiile actualizate , verifica sa fie respectat regulamentul forumului , ajuta noii useri . Pe langa asta au grija de activitatea  moderatorilor pe sectiune si daca acestia isi fac treaba in mod profesional .

Alte mentiuni : Cred ca o sa ma descurc cu aceasta functie datorita faptului ca am si experienta dar si o activitate foarte mare pe forum pe langa activitatea de pe server . 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro


                                            

hhhhk.png semnaturaforum.png

                                                                                   

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Codat 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Pro, e activ și se pricepe la ce face. Totuși lasă formalitățile și relaxează-te, jargonul e acceptat aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baiat cu capu pe umeri.

:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...