Jump to content
Gabby`

Pentru admini v34

Recommended Posts

Am vazut ca peste 50% din staff este inactiv si ne miram dupa aceia ca nu sunt playeri pe server, eu nu cred ca este imposibil ca fiecare membru din staff sa intre cel putin odata pe server in fiecare zi.

Astept pareri/propuneri...


gabrr.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt playeri din staff care intra si saptamanal pe server cat si pe forum, eu propun sa fie atentionati si dupa downgrade.


36ssSd1.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Hmmm, când eu am pus problema asta în discuție nimeni nu a zis nimic. Știi care e problema? Persoane gen roxor,sensei sunt la lucru. Dacă bagi în construcții 10-12 ore nu îți mai arde în seara aia sa joci cs. E destul de greu să ceri activitate zilnică. Dacă ei au zis în cerere admin ca joaca 4 ore pe zi și nu intra,acolo trebuie sancționat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in ultimul timp am intrat rar, din cauza unor probleme cu facultate. Insa mai am cateva saptamani si rezolv si ne vedem, acum intru cand pot. Daca ma vedeti pe steam sa stii ca e fratimio.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

35 minutes ago, Gabby` said:

Nu mai sunt in staff :D


jLGwWL5.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu intr u pe server aproape in fiecare zi, dar sunt alti care nu intra chiar de loc 


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza e urmatoarea eu cred ca pot sa zic cu mana pe minima ca sunt printre cei mai activi, daca gresesc va rog sa ma scuzati . Dar gandestete asa nu sunt angajat dar sunt membru intr-un club moto si daca ma suna presedintele sa merg ca e ceva de lucru nu pot sa zic nu ca ma joc cs , sau in ultima vineri din luna eu abia dau pe acasa si nu se stie cand intervine ceva. Da sunt de acord ca destui nu sunt destul de activi dar mna cine stie poatem facem o curatenie totata si dupa cei care ii mai activi isi recapata functia inapoi restul asta este . 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam da sunt unii care sunt mai inactivi dar cum a zis și ingerutz alții mai au munca alți probleme cu școala nu pot fii tot pe server online. Eu nu am ce sa propun ca oricum dacă au timp intra dacă nu, nu. Dacă exista o soluție ar fii inactiv 3 zile downgrade iar la o sapt remove cred ca toți am putea la 3  zile sa jucam pe server undeva la 2-3 ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca n-am de ce sa o lungesc si sa il imbarlig, cum au zis si ceilalti nu toti pot intra pe server in fiecare zi, cu totii avem treburi, cu totii avem si viata sociala, de invatat etc etc. Si bineinteles ca nici obligat nu e omul sa intre in fiecare zi ca noh ii un joc si nici contract n-am semnat 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu intru cand pot...uneori zilnic, uneori deloc, de exemplu azi lucrez de la 14 la 22, inainte de asta am treaba la dentist, iar maine lucrez de la 8 la 16...pe langa asta am si iubita, mai ies si cu ea cand pot...e mai importanta viata si viitorul meu decat un joc. Asta e, cand am timp intru, cand nu astept intelegere...


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu trebuie sa-mi repar pc , nu am mai putut sa intru

 


                                                                asXNMk5.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu intru atunci cind am timp,mai mult stau la scoala pina la orele 4-5 seara si apoi ma duc la antrenament pina la orele 20:00,o sa ma starui sa fiu mai activ,dar asta e. :)


 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu unul nu vreau sa va mint dar:intru foarte rar pe sv pentru ca sunt cu munca si alte treburi.Cei care muncesc stiu treaba asta.Cel putin la ora 10 ajung acasa deci va da.ti seama...doar in weekend pot intra.!!!???...Si cum zice Soundwave"nu am semnat nici.un contract".??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...