Jump to content
Obi

Portofoliu - ObIto

Recommended Posts

2 minutes ago, SkyzzO said:

Parca accentuezi efectul de lumina prea mult adica vezi si tu iti ies foarte luminoase! in rest e bine!

KW (keep working)

Fiecare suntem diferiti Skyzzo :)) Mie imi place cat mai luminos posibil :P


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 30.10.2017 at 6:32 PM, NoHack said:

Daca poti te rog fa-mi si mie un avatar cu ce poza n-at fi, dar numele sa fie Wolf sau TheNighTWolF

poza nu conteaza

 

Sa nu mai faci asta ca ai WARN!  Nu ai voie sa ceri avatare/semnaturi/etc.. Poti face cerere.

 

Frumoase cratii, felicitari !


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 19.09.2017 at 9:07 PM, ObIto said:

darkon10.png

Uh, nu prea intru pe aici des, acum am vazut post-ul, multumesc frumos :3 

M-am uitat prin portofoliul tau si am vazut ca ai un mod ciudat de creatie, dar intr-un sens bun, pentru ca nu mereu ce este normal, obisnuit, uzual, este si bun sau placut la ochi, mie de exemplu imi plac pozele artistice cu anime-uri, lucruri abstracte, corpuri cosmice samdp pe tematica roz-mov si chiar m-ai nimerit la poza asta. Imi plac creatiile tale si faptul ca te bazezi pe ceva aparte, incerci sa fii cat mai unic posibil cu fiecare creatie postata si se vad si imbunatatiri pe ici, pe colo. Mult succes cu design-ul.

P.S: Daca faceti unor persoane din comunitate creatii in portofolii, puteti pune un mention ca sa vada, fiindca fiind atatea topic-uri si atatea post-uri la recente si categorie, sunt greu de observat post-urile cu adevarat deosebite la care chiar se lucreaza, nu decat "ce telefon sa imi iau?", "ajutor, nu stiu sa descarc jocu", "hai sa mergem la fierar pe map1 pe svu lu marcel" etc.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...