Jump to content
Obi

Portofoliu - ObIto

Recommended Posts

@Dolixec De ce il veti pierde , eu nu plec nicaieri voi ramane aici o peroada cat mai lunga nu te ingrijora + mie imi place sa fac desing din placere .... daca ar deveni o obligatie nu ar mai fi amuzant :D   ...


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ObIto Mă refeream că văd ceva talent şi speranță în tine,şi mă gândeam că ai fi mai apreciat dacă ai intra in grupa de Designeri

 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce uşor faceti Posturi in zona asta, nu? Lasati comentariile gen "foarte frumos", ca mai are foarte mult de lucrat, astea sunt simple lucrari blurate cu un text ametit acolo.

Iti sugerez sa cauti ceva tutoriale sa intelegi folosul blurului, dar recomand sa nu lucrezi cu blur in mod obligatoriu, cauta-ti resurse precum gradiente, brush-uri, si pune-ti imaginatia la folos, dar intai sa inveti "bazele" photoshop-ului.

Iti urez mult noroc, sper sa vad o îmbunătățire


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Akim said:

Ce uşor faceti Posturi in zona asta, nu? Lasati comentariile gen "foarte frumos", ca mai are foarte mult de lucrat, astea sunt simple lucrari blurate cu un text ametit acolo.

Iti sugerez sa cauti ceva tutoriale sa intelegi folosul blurului, dar recomand sa nu lucrezi cu blur in mod obligatoriu, cauta-ti resurse precum gradiente, brush-uri, si pune-ti imaginatia la folos, dar intai sa inveti "bazele" photoshop-ului.

Iti urez mult noroc, sper sa vad o îmbunătățire

Exact, asa ma omor dupa postari nu?:))


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Denis26 said:

Exact, asa ma omor dupa postari nu?:))

Nu sări cu gura in felul asta, nu ma doare pe mine ca te-ai simtit, am spus la modul general, pentru ca vad ca in zona asta ph-ul e foarte ridicat.

Hai sa nu facem chat pe portofoliul baiatului.

A fost un comentariu constructiv, invatati sa faceti diferenta, mult noroc.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Akim scuze ca nu sunt priceput dar eu fac din placere si imi place sa pun blur nu vreau sa devin expert in acest domeniu mai bine m-as lasa si as face doar pentru mine "avatare cu niste blur si un text pus aiurea" asa ca cine are designer sa dea TC la topic

Edited by ObIto

giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...