Jump to content
Redz

Absenta server

Recommended Posts

Cum spune si titlul o sa lipsec o perioada de pe server. In idee virusii luati din cauza lui baunty ( cand a postat el un demo, poveste lunga ) au inceput sa imi faca praf laptop-ul acum trebuie sa reinstalez windows-ul si alte tampenii. 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu cum voi dar eu imi reinstalez windowsu cu tot cu softwaru necesar maxim in 2 ore, nu stiu de ce ar trebui sa ia ceva timp un lucru asa bazic.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, iGreen said:

nu stiu cum voi dar eu imi reinstalez windowsu cu tot cu softwaru necesar maxim in 2 ore, nu stiu de ce ar trebui sa ia ceva timp un lucru asa bazic.

Pentru că nu o să reinstalez doar Windows-ul ci îl trimit și la verificat fiindcă se încălzește extrem de repede și extrem de rău .


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Redz said:

 

Pentru că nu o să reinstalez doar Windows-ul ci îl trimit și la verificat fiindcă se încălzește extrem de repede și extrem de rău .

Mi s-a intmplat sa se incalzeasca foarte repede , doar am aruncat laptopu pe geam si atat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Redz said:

 

Pentru că nu o să reinstalez doar Windows-ul ci îl trimit și la verificat fiindcă se încălzește extrem de repede și extrem de rău .

reinstaleaza singur windowsu apoi sa faci o curatenie in el cu periuta si fenu si o sa vezi ca ajuta, dar cand il deschizi fii atent sa nu atingi ceva prin el.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...