Jump to content
GiiXuu

Propunere-NicoLae

Recommended Posts

Nume pe server: NicoLae din ELITE

  • Propunere: Ca si adminii sa aiba voie sa faca control deoarece daca nu iti dai seama dupa demo gasesti in PC codurii e mai clar. Dar trebuie sa avem dovezi daca e de aim si dastea.Si sa facem un loc unde sa scriem cui i-am facut control ceva de genu asta cu banlist.
  • Beneficii: Ne-am da seama mai repede si un loc pentru a scrie cui i-am facut control ar fi mai bine ca am stii cine si cum. Unde se va nota si steam id ca tot e ala pe css de vezi steam id jucatorilor.
  • Alte mentiuni: Multumesc Anticipat!

SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

:Contra: majoritatea nu stiu sa faca si o sa se dea multe banuri degeaba. Exemplu e dropgod.  Unu care stie sa ascunda bine nu-l gasesti tu doar cu lastactivity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra:Cum a zis si inger+Sunt multe programe de care nu stiu multi la control.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
3 minutes ago, NicoLae™ said:

Last activy si usb deview asa greu e daca nu ...si sa stii sa te uiti putin in cfg . Atata.

Cu la si ud nu gasesti nimic :)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, xzibitZ. said:

Tema asta discutam in 2014... prostie sa faci control, se prinde prin demo nu prin control + tu nu esti NIMENI sa intri in PC la altii.

Prin demo iti trebuie o gramada de timp sa vezi exe-ul la cineva ! . Eu de 2 ori am banat o persoana pentru exe cu demo , prima oara a luat unban , cica nu avea exe , si a 2-a oara l-am prins seara pe la ora 1-2 noapte cand admini = 0 si dadea cap din saritura . Asta dupa ce a jucat inca 1-2 saptamani de la unban .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar cei care au grad de la semi-god in sus au dreptul sa faca control, dar atunci cand vreti sa faceti cuiva control trebuie sa vorbiti frumos, de exemplu: X hai te rog sa iti fac un control pentru ca mi se pare ceva suspect la tine.

Nu trebuie sa amenintati jucatoru ca daca nu vine la control atunci primeste ban sau ceva, pentru refuz de control nu se da ban. Dar nu uitati ca in primul rand trebuie sa faceti demo.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...