Jump to content
Cristian.aka.LaGy

[Cerere G-Mod]-Cristian

Recommended Posts

  • Nume: Cristian
  • Prenume: Valentin
  • Varsta: 17
  • Experienta de moderator global: nu am dar sunt dispus să invăț
  • Motiv: e la modă :D (joke) vreau să ajut mai mult comunitatea
  • Ce face un moderator global pe forum?:  G-MOD sunt cei care raspund la intrebari, inchid topicuri, pastreaza informatiile actualizate, supravegheaza respectarea regulamentului forumului, ajuta noii useri si au grija in general de userii forumului etc etc .
  • Alte mentiuni- ighen ighen beni voltanie ;-;

giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro pentru cristi. Activ si de treaba


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Scuze dar nu am vazut pic de activitate in categoria aleasa de tine ca mod "Auto & Moto". Eu cred ca nu trebuie sa fi foarte activ pe forum ci sa ai activitate mare in categoria aleasa ca sa poti avansa la g.mod ... si daca vrei sa zici ca "nu am cum sa fac activitate acolo" eu zic ca te inseli ca mod ai dreptul de a posta macar o data sau de mai multe ori pe zi in acea categotie. (Am zis doar DACA o sa zici dici te rog daca nu ai zis asta sa nu imi scri intr-un reply) . Imi pare tare rau nu stiu daca o sa te superi pe mine dar eu iti dau CONTRA, motivul il ai mai sus!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, ObIto said:

Scuze dar nu am vazut pic de activitate in categoria aleasa de tine ca mod "Auto & Moto". Eu cred ca nu trebuie sa fi foarte activ pe forum ci sa ai activitate mare in categoria aleasa ca sa poti avansa la g.mod ... si daca vrei sa zici ca "nu am cum sa fac activitate acolo" eu zic ca te inseli ca mod ai dreptul de a posta macar o data sau de mai multe ori pe zi in acea categotie. (Am zis doar DACA o sa zici dici te rog daca nu ai zis asta sa nu imi scri intr-un reply) . Imi pare tare rau nu stiu daca o sa te superi pe mine dar eu iti dau CONTRA, motivul il ai mai sus!

=)) n-am de ce să mă supăr pe tine , ba din contră , iti multumesc că mi-ai atras atentia și că de acum innainte voi fi mai precaut cu gradele ;) =) 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

pro, activ 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar daca nu aveai ce sa faci acolo, macar faceai un poll ceva (parerea mea), iti dau :pro:

Ca te vad activ si harnic:)


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fraților, de parcă voi când aveați mod postați cine știe ce, hai să fim serioși acum, activitatea mai mare începe odată cu g. mod încolo :) Pro.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marian scuzama daca prin ce voi zice acum sunt increzut dar eu zic ca la categoria mea a fost destula activitate de cand am luat moderator ... au postat si membri ,am postat si eu deci nu cred ca mie se aplica ce ai zis " Fraților, de parcă voi când aveați mod postați cine știe ce " !!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...