Jump to content

Recommended Posts

Din moment ce la control nu ai vazut alias/exe sau ceva asemanator eu cred ca nu va lua ban...fisierele alea sunt la fiecare in cs, acuma na, vedem ce zice Alex.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Marian said:

Din moment ce la control nu ai vazut alias/exe sau ceva asemanator eu cred ca nu va lua ban...fisierele alea sunt la fiecare in cs, acuma na, vedem ce zice Alex.

Nu cred ca eu am in folder ,,new cfg by s1mb4,, sa fim serioși...


36ssSd1.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze ca ma bag

dar se umbli in config de la joc este permis din partea LA VALVE , daca nu sari calu :)

si ESL si o gramada de alte turnee mari si oficiale se folosesc de ceva setari :)

 

care din voi are saritu pe rotita ???? CFG!!!!!!!!!

si mai sunt ceva lucruri care le poti modifica , eu unu am postat configu meu de la joc pe forum

este in archiva :D doar ce-i cu grad mare pot vedea :D

 

am si pe profilu meu :D

http://eliteroyal.org/forum/profile/3482-chicothemachine/?tab=field_core_pfield_18

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

autoexec-ul ala nici nu l-ai deschis sa vezi daca are ceva in el, foarte bun control, si autoexec-ul ala e cel mai probabil pentru fps, ca daca nu are alaturi alte cfg-uri separate nu prea poate sa fie cine stie ce, ca alias-urile nu merg daca sunt puse intr-un autoexec.

Resource iti schimba interfata jocului, gen schimbi culoarea hud-ului, imaginile de la start.

Scripts nici bine nu te-ai uitat la ele sa vezi, ce control e asta?

Nu joc v34, nu zic ca e curat omu, doar voiam sa iti bag de seama in ce prostie faci tu controale, daca il faci, controleaza fisierele, nu doar "wow, are autoexec, are scripts, are resources, ban" ca daca esti atent script-urile sunt pentru mape, pentru sunetele de pe mape, si pentru unele obiecte/entitati ce iti scad fps-urile.

Referitor la video-urile "prezentare" la cfg-uri, pe care le-ai pus tu, multi dintre ei baga si neonhack, si ce hackuri mai sunt, sa atraga lumea sa isi descarce cfg-ul, ca prin asta ii induce in al descarca, dar niciodata nu o sa vezi pe unu sa dea ca in video-urile prezentare de genul.

Nu sari cu gura ca nu stiu nimic sau ca de ce ma bag, doar ti-am bagat de seama cat de superficial esti cand faci controale.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Howly☆ said:

autoexec-ul ala nici nu l-ai deschis sa vezi daca are ceva in el, foarte bun control, si autoexec-ul ala e cel mai probabil pentru fps, ca daca nu are alaturi alte cfg-uri separate nu prea poate sa fie cine stie ce, ca alias-urile nu merg daca sunt puse intr-un autoexec.

Resource iti schimba interfata jocului, gen schimbi culoarea hud-ului, imaginile de la start.

Scripts nici bine nu te-ai uitat la ele sa vezi, ce control e asta?

Nu joc v34, nu zic ca e curat omu, doar voiam sa iti bag de seama in ce prostie faci tu controale, daca il faci, controleaza fisierele, nu doar "wow, are autoexec, are scripts, are resources, ban" ca daca esti atent script-urile sunt pentru mape, pentru sunetele de pe mape, si pentru unele obiecte/entitati ce iti scad fps-urile.

Referitor la video-urile "prezentare" la cfg-uri, pe care le-ai pus tu, multi dintre ei baga si neonhack, si ce hackuri mai sunt, sa atraga lumea sa isi descarce cfg-ul, ca prin asta ii induce in al descarca, dar niciodata nu o sa vezi pe unu sa dea ca in video-urile prezentare de genul.

Nu sari cu gura ca nu stiu nimic sau ca de ce ma bag, doar ti-am bagat de seama cat de superficial esti cand faci controale.

Citeste ce am scris mai sus ! Nu l-am banat .

 

Si nu e mai bine sa joci default ?

Mai sus sunt video-uri cu cfg-ul ala . 

 

 

 


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ▓♠™βǻỰñŤy™♠▓ said:

Citeste ce am scris mai sus ! Nu l-am banat .

 

Si nu e mai bine sa joci default ?

Mai sus sunt video-uri cu cfg-ul ala . 

 

 

 

Am spus ceva de ban? :))

Eu ti-am explicat vaza cu video-urile alea...

E greu sa citesti tot?


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Howly☆ said:

Am spus ceva de ban? :))

Eu ti-am explicat vaza cu video-urile alea...

E greu sa citesti tot?

Nu joc v34, nu zic ca e curat omu, doar voiam sa iti bag de seama in ce prostie faci tu controale, daca il faci, controleaza fisierele, nu doar "wow, are autoexec, are scripts, are resources, ban

 

Eu am zis mai sus : Voi decideti !


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai e simplu, are ceva cfg de aim,wall etc ? Daca da ban și gata daca nu și își cfg-uri de fps sau sunete și etc atunci nu . Cfg o sa aibe și gigel din cârciumă care joaca cs dar și Bill Gates 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Redz said:

Bai e simplu, are ceva cfg de aim,wall etc ? Daca da ban și gata daca nu și își cfg-uri de fps sau sunete și etc atunci nu . Cfg o sa aibe și gigel din cârciumă care joaca cs dar și Bill Gates 

Wall in cfg? :))))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu dati ban ca nu e cod.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...