Jump to content
Sign in to follow this  
Kamerunezeu

Mourinho, furios la finalul partidei: "Au dat gol din ofsaid, iar în ultimele minute nu au mai jucat!" » Ce spune despre un transfer al lui Bale

Recommended Posts

Foto: Guliver/GettyImages

Jose Mourinho a acuzat la finalul meciului piedut de Manchester United în fața lui Real Madrid (1-2), în Supercupa Europei, că spaniolii au marcat un gol din ofsaid și a negat posibilitatea ca Gareth Bale să ajungă pe Old Trafford.

Tehnicianul portughez al lui United a vorbit despre reușita lui Casemiro, prin care Real a deschis scorul, susținând că mijlocașul s-a aflat în poziție de ofsaid.

"Ne-am luptat bine, iar fotbaliștii mei au motive să fie optimiști. Madrid a înscris un gol din ofsaid. Am pierdut cu 1-2, ceea ce arată că rezultatul a fost influențat. Cu arbitrajul video nu ar fi fost validat.

În ultimele minute nu s-a mai jucat, dar este normal ca echipa care conduce să gestioneze situația așa", a spus Mourinho la finalul partidei, în zona de flash-interviu.

Pozitia din care a plecat Casemiro:

DGvHse_WAAEX-Gl.jpg:large

Sursa:GSP.ro


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offside. Toată seara am înjurat arbitrul. Ca deobicei, realul şi pilele..DIAVOL ROŞU!


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Dolixec said:

Offside. Toată seara am înjurat arbitrul. Ca deobicei, realul şi pilele..DIAVOL ROŞU!

Ce ai spus wai ca si eu is cu Real :))))) treci pe steam sa te bat 

on:a fost un pic de offside dar mno macar a castigat Real nu MU


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, SkyzzO said:

Ce ai spus wai ca si eu is cu Real :))))) treci pe steam sa te bat 

on:a fost un pic de offside dar mno macar a castigat Real nu MU

A fost sau nu a fost? Alta era soarta daca nu se marca in halul asta.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Decat sa tot va faceti viata grea eu zic : Luati o minge si mergeti si jucati nu stati si voi la televizor cu pulpa de purcel in gura si va urlati : '' BA prost mai esti  Ronaldo eu dadeam gol de acolo cu ochii inchisi'' :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...